Hlavní navigace

Potraviny on-line je možné si objednat na Vašem chytrém telefonu

Služba Potraviny on-line získává na popularitě. Rostoucí počet českých domácností preferuje pohodlný nákup přes internet s dovážkou potravin až ke dveřím.
23. 5. 2013

Sdílet

Zadávání objednávek by mělo být do budoucna ještě mobilnější, společnost provozující tuto službu představila nedávno také aplikaci na chytré mobilní telefony, která doplňuje a také plnohodnotně nahrazuje internetové prostředí.

Dříve se říkalo, že kvalita prodává sama a platí to tak trochu i u naší služby. Uživatelé nám přibývají zejména díky referencím, které si lidé mezi sebou vzájemně předávají, říká Jan Koutný, manažer společnosti Tesco zodpovědný. Důkazem je, že 80% zákazníků se k nám pravidelně vrací. Nová aplikace by měla oslovit ještě další skupinu nakupujících, kteří mají rádi inovace, nové technologie a navíc ocení přehlednost a praktičnost aplikace, dodává Koutný.

Nová mobilní aplikace je dostupná pro Android 2.3 a vyšší verze na www.itesco.cz, stejně jako verze pro i Phone. Za první dny fungování si aplikaci Tesco Potraviny on-line pro Android stáhlo do svých zařízení několik tisíc uživatelů, doplňuje Jan Koutný.

Prostřednictvím aplikace mohou zboží jednoduše objednat a zvolit si čas jeho doručení. Mezi užitečné možnosti aplikace patří přidávání položek mezi oblíbené, prohlížení historie objednávek, listování zbožím v akci či organizování nákupního seznamu, který je možné sdílet mezi více uživateli, tedy např. v rámci rodiny. Doufáme, že mobilní aplikace je novinkou, která uživatele potěší a osloví i novou skupinu lidí, kteří s námi doposud nenakupovali. I jim přejeme hodně uspořeného času a příjemné virtuální nakupování! dodává Jan Koutný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).