Hlavní navigace

Potraviny on-line je možné si objednat na Vašem chytrém telefonu

Komerční sdělení
Služba Potraviny on-line získává na popularitě. Rostoucí počet českých domácností preferuje pohodlný nákup přes internet s dovážkou potravin až ke dveřím.

Sdílet

Zadávání objednávek by mělo být do budoucna ještě mobilnější, společnost provozující tuto službu představila nedávno také aplikaci na chytré mobilní telefony, která doplňuje a také plnohodnotně nahrazuje internetové prostředí.

Dříve se říkalo, že kvalita prodává sama a platí to tak trochu i u naší služby. Uživatelé nám přibývají zejména díky referencím, které si lidé mezi sebou vzájemně předávají, říká Jan Koutný, manažer společnosti Tesco zodpovědný. Důkazem je, že 80% zákazníků se k nám pravidelně vrací. Nová aplikace by měla oslovit ještě další skupinu nakupujících, kteří mají rádi inovace, nové technologie a navíc ocení přehlednost a praktičnost aplikace, dodává Koutný.

Nová mobilní aplikace je dostupná pro Android 2.3 a vyšší verze na www.itesco.cz, stejně jako verze pro i Phone. Za první dny fungování si aplikaci Tesco Potraviny on-line pro Android stáhlo do svých zařízení několik tisíc uživatelů, doplňuje Jan Koutný.

Prostřednictvím aplikace mohou zboží jednoduše objednat a zvolit si čas jeho doručení. Mezi užitečné možnosti aplikace patří přidávání položek mezi oblíbené, prohlížení historie objednávek, listování zbožím v akci či organizování nákupního seznamu, který je možné sdílet mezi více uživateli, tedy např. v rámci rodiny. Doufáme, že mobilní aplikace je novinkou, která uživatele potěší a osloví i novou skupinu lidí, kteří s námi doposud nenakupovali. I jim přejeme hodně uspořeného času a příjemné virtuální nakupování! dodává Jan Koutný.