Hlavní navigace

Připojte se s T‑Mobile jakkoliv chcete

Chcete stabilní, rychlé a cenově výhodné připojení k Internetu? T‑Mobile vám nabízí nejen Internet v mobilu, ale i vysokorychlostní přístup ze stolního počítače či notebooku – nyní navíc až na šest měsíců zdarma!
24. 9. 2007

Sdílet

Surfovat po Internetu nebylo nikdy tak jednoduché. U T‑Mobile si vybere každý zájemce přesně podle svého přání. Kdo chce brouzdat po webu z pohodlí domova, je pro něj vhodný stolní Internet 4G modem, který jen připojí ke svému domácímu PC. S rychlostí až jeden megabit za sekundu už pak není potřeba připojení přes pevnou linku nebo kabelovou televizi.

Příznivci mobilního přístupu mohou zvolit datovou kartu určenou pro notebooky. S Internet 4G Combi kartou mají prakticky všude otevřené brány na celosvětovou informační dálnici. Toto zařízení totiž zvládá nejen síť třetí generace UMTS, ale i technologie EDGE a GPRS. Stejně jako modem pořídíte kartu už od 1 Kč.

PR článek T-Mobile

Tarif podle svých představ

Pro surfování s T‑Mobile si můžete vybrat jeden ze tří speciálních tarifů: Internet Basic, Internet Standard a Internet Premium. Již od 474,81 Kč s DPH se dostanete na web jakkoliv chcete. Všechny varianty umožňují využití pokročilé technologie Internet 4G, verze Standard a Premium pak nabízejí také alternativní připojení přes GRPS/EDGE. U nejvyššího tarifu v nabídce je navíc k dispozici neomezený přístup přes službu WiFi HotSpot T‑Mobile.

Jednotlivé tarify se dále liší mj. dostupnou přenosovou rychlostí (až 1 Mb/s) a také měsíčními FUP limity. Ten například pro Internet Premium činí pohodlných 10 GB, další gigabajty navíc lze samozřejmě dokoupit.

Internet na půl roku zdarma

Až do 31. října 2007 běží speciální akce: při uzavření smlouvy na dva roky prvních šest měsíčních paušálů neplatíte! Obdobně se smlouvou na jeden rok máte zdarma tři měsíční paušály.

Veškeré podrobnosti k uvedeným nabídkám a další informace najdete na www.t‑mobile.cz/wnw.

Internet od T-Mobile
tarif Internet Basic Internet Standard Internet Premium
měsíční paušál 474,81 Kč 831,81 Kč 1188,81 Kč
volné jednotky Internet neomezeně neomezeně neomezeně
připojení přes HotSpot (Kč/10 min.) 17,85 17,85 neomezeně
rychlost stahování až 256 kbit/s až 512 kbit/s až 1024 kbit/s
FUP kvóta 2 GB 5 GB 10 GB
cena za další 1 GB FUP 117,81 117,81 117,81

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).