Hlavní navigace

Prostor pro růst digitálního marketingu ukáže WebTop100

 Autor: Internet Info
Firemní weby, podcasty, SEO, UX, optimalizace konverzí, zahraniční expanze i startupy – to jsou témata letošního ročníku konference.
22. 6. 2021

Sdílet

16. listopadu se na 20. jubilejním ročníku konference WebTop100 sejdou odborníci digitálního marketingu na slovo vzatí a ukáží, jakým směrem se bude digitální marketing v jednotlivých oborech ubírat. 

Přinesou řadu analýz a case studies z oblastí jako tvorba webu a uživatelský zážitek, SEO, výkonnostní a retenční marketing, brandové strategie a sociální sítě, content nebo influencerské kampaně. Uvidíte i to nejlepší ze startupovée-commerce scény.

V průběhu konference dostanou prostor ty nejinspirativnější digitální projekty letošního roku i jejich tvůrci a budou vyhlášeny výsledky soutěže WebTop100. Do 30. června můžete využít zvýhodněnou cenu za včasnou registraci. 

Na koho se už teď můžete těšit?

O stavu unie

Na začátku konferenčního dne si vezme slovo předseda poroty WebTop100 PetrKleiner, aby se s vámi podělil o svůj pohled na to, jakou roli hrálo digitální prostředí v uplynulém roce.

Digitální transformace prodeje zboží a služeb

Covid urychlil transformaci, ale zároveň odkryl dlouho neřešené problémy online světa. Co musíme ještě odpracovat, když se stal digitální svět mainstream obchodu, komunikace i potkávání? Jak zlepšit uživatelský zážitek u služeb a premiovějšího zboží a jak být více osobní? To je téma přednášky Tomáše JindříškaDARK SIDE.

Co lze čekat od Google a Seznamu pro rok 2022?

Na konci letošního roku bude SEO komunita jistě výrazně blíže odpovědi na otázky ohledně dalšího rozvoje vyhledávacích pravidel a algoritmů obou důležitých vyhledávačů. V rámci přednášky Pavla Ungra poodhalíme, na co se pro další rok připravit.

Ideální vstupní a konverzní stránka 

Ondřej Ilinčevse optimalizací konverzí zabývá prakticky celou svoji kariéru. Prozradí, jak má být konverzní landing page dlouhá, co na ní má a nemá být, v jakém pořadí poskládat informace a jaká je typická míra. Všechno uvidíte na příkladech z praxe. 

Jak na zahraniční expanzi

Jano Kešelákz Glami má výrazné zkušenosti s mezinárodním growth marketingem. Ve své přednášce se zaměří na to, na které trhy české eshopy vstupují při zahraniční expanzi, co se z jejich zkušenosti můžeme naučit a jak vybrat ideální trh pro vaši případnou expanzi.

E-commerce jako tahoun ekonomiky

Lukáš Havlásek z Shopsysu se zamyslí nad stavem českého e-commerce v porovnání se zahraničím. Podívá se na inovace v e-commere a na weby eshopů z pohledu uživatelské přívětivosti a úspěšného plnění businessových cílů. 

Kam směřuje český podcastový trh?

Podcasty v tomto roce pokračují v prudkém rozvoji a stávají se standardizovaným médiem. Odborník na podcaty Dan Tržil ukáže nové audio trendy, jak se vyvíjí český podcastový trh a využití podcastů ve firemním marketingu.

Přidejte se s námi na konferenci WebTop100 seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti digitálního marketingu a vítěznými projekty soutěže WebTop100. Registrovat se můžete na stránkách TUESDAY.cz, při včasné registraci do 30. června za zvýhodněnou cenu.

Hlavními partnery akce jsou Dognet a INTERNET CZ, mediálními partnery pak Tyinternety.cz a Marketing Journal a Lupa.cz. Odborně akci zajišťuje Sherpas a produkci Internet Info

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).