Hlavní navigace

Rozšiřte si obzory na odborných IT školení – Hacking v praxi, Linux, ELK STACK a dalších

 Autor: Internet Info
Důležité je neztratit krok s konkurencí, a tak i v IT oblasti je potřeba sledovat novinky a neustále se vzdělávat. Doplňte si zásadní znalosti z oboru a držte se na špici.
10. 8. 2021

Sdílet

Root.cz už mnoho let organizuje řadu školení vedených odborníky s bohatou praxí, pořádá je ve vlastní školící místnosti i online. Stačí si jen vybrat. Připravena je celá řada témat od vývoje webu, databází, serverových služeb, správy logů, správy sítí až po zajišťování bezpečnosti.

Odborný server Root.cz nabízí i IT kurzy na míru ve firmách po celém Česku. Spolupracuje s předními odborníky z oboru jako jsou například Ondrej Sika, Věroš Kaplan, Lukáš Antal nebo Petr Krčmář. Všichni mají mnoholeté praktické zkušenosti a vidět je můžete přednášet i na významných IT konferencích.

Jaká školení by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti?

Série linuxových školení

Linuxových systémů přibývá, každý den se spouštějí nové servery a někdo se o ně musí starat. Pokud se chcete naučit s Linuxem pracovat a nevíte, odkud začít, Root.cz nabízí čtyři různá školení, na kterých se probere vše od základů až po zabezpečení serverů.

ELK STACK

Většina počítačových programů generuje logy – tedy zprávy a záznamy o své činnosti. ELK Stack – ElasticSearch, Logstash, Kibana – je populární nástroj, který umí logy efektivně zpracovávat, ukládat a zpřístupňovat. Root.cz pro vás připravil dvě školení Úvod do Elasticsearch, Logstash, Kibana a Instalace a provoz, která proběhnou 14. a 15. října.

Hacking v praxi 1

Jakým způsobem nejjednodušeji hacknout banku? Jak nejsnáze získat heslo? Lze zfalšovat telefonní číslo volajícího? Jak hackovat WiFi sítě pouze z mobilního telefonu? A jak tomu zabránit?  Nejen to zodpoví 13. září na školení Hacking v praxi 1 zkušený etický hacker Lukáš Antal.

Hacking v praxi 2

V rámci navazujícího školení Hacking v praxi 2 se 29. září účastníci školení dozví, jak zmapovat síť a vyhlédnout vhodné cíle, jak identifikovat zranitelnosti v serverových službách a jak skrze ně získat přístup na celý server, prostředky, kterými se bankomat brání útočníkům i jak lze hacknout auto a mobilní telefon.

Podívejte se na širokou nabídku odborných školení, která vám pomůže neustále držet krok s trendy v IT. Kompletní nabídku najdete nahttps://www.root.cz/skoleni/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).