Hlavní navigace

S Českým Telecomem můžete volat za paušál

Volání zdarma mimo špičku a o víkendech v rámci paušálu nabízejí nové pohodové tarify Českého Telecomu. Atraktivní jsou také ceny za volání do mobilních sítí. Tyto tarify jsou výhodné i pro připojení k Internetu přes dial-up nebo v kombinaci s vysokorychlostní službou Internet Expres (ADSL).
6. 6. 2005

Sdílet

O nové pohodové tarify Českého Telecomu je mezi zákazníky zájem, což potvrzují statistiky z telefonních center a prodejen. Hlavním důvodem je možnost volat o víkendech a mimo špičku zdarma – konkrétně s cenovými programy Telefon Volno a Telefon Volno Plus. Bezplatné volání je zákazníkům k dispozici celkem 4,5 dne v týdnu.

1652

Český Telecom připravil pohodové tarify tak, aby co nejvíce respektovaly přání zákazníků. Tedy potřebu volat o víkendech a mimo špičku, když jsou zákazníci doma. Vedle tarifů Telefon Volno a Telefon Volno Plus, kdy je volání o víkendech bezplatné, lze volat s dalšími pohodovými tarify, Telefon Standard a Telefon Start o víkendu po celé České republice za jednotnou cenu – 0,75 Kč za minutu.

Pohodové tarify Telefon Volno Plus a Telefon Start mají navíc 60 volných minut pro volání ve špičce. Tyto tarify jsou určeny těm, kdo domácí telefon používají pro vyřízení svých záležitostí i během dne. Zákazníkům, kteří chtějí být opravdu jenom na příjmu, je pak určen Telefon Mini.

Ke všem pohodovým tarifům si mohou zákazníci dál přikoupit doplňkové balíčky, se kterými získají další zvýhodněné ceny. Balíčky k pohodovým tarifům fungují na principu předplatného. Stačí si vybrat, kam chcete volat levněji, například do pevné či mobilní sítě nebo do zahraničí. Pak už je potřeba jen objednat balíček s vybraným počtem předplacených výhodných minut a telefonovat. Nevyužité minuty se převádějí do dalšího měsíce.

Zákazníci s novými cenovými programy si také mohou zdarma aktivovat a používat službu PřáTelé. Tato služba umožňuje vybrat si pět libovolných telefonních čísel – v pevné či mobilní síti, ale i v zahraničí – a na ty pak volat se slevou deset procent.

Český Telecom také nabízí čtyři cenové programy určené pro kombinaci se službou rychlého přístupu k Internetu Internet Expres. Tyto cenové programy, Telefon Expres Standard, Telefon Expres Start, Telefon Expres Volno a Telefon Expres Volno Plus vycházejí ze standardních tarifů, takže vedle rychlého Internetu získáte i velmi výhodné ceny pro volání.

Služby Internet Expres nabízejí rychlý Internet za ceny od 399 korun do 1399 korun (bez DPH) a rychlost pro stahování od 128 kbit/s po 2048 kbit/s. Se všemi cenovými programy je možné se připojovat k Internetu standardně, přes modem. I tyto minutové ceny patří k nejvýhodnějším na trhu.

Nové pohodové tarify jsou navržené tak, aby si vybral každý zákazník. Český Telecom při přípravě těchto tarifů vycházel z informací o tom, jak zákazníci telefonní linku používají, a je přesvědčen, že vhodný program si může vybrat opravdu každý zákazník. Zájem o nové pohodové tarify to jenom potvrzuje.

Objednávky přijímá a konzultace poskytuje bezplatná linka Českého Telecomu 800 15 15 15.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).