Hlavní navigace

Samsung Live Assistant – vyzkoušejte nové pojetí zákaznického servisu

Společnost Samsung představila ideální zákaznickou službu Live Assistant.
29. 8. 2017

Sdílet

Ušetří vám hodiny strávené pročítáním manuálu, bezvýsledným hledáním informací na internetu nebo naháněním technicky zdatnějšího kamaráda.

Potřebujete radu ohledně nastavení a instalace vašeho zařízení? Chcete nasměrovat s výběrem i nákupem vhodného značkového příslušenství nebo si domluvit případný servis? Navštivte samsung.live-assistant.cz, služba je zdarma, s provozní dobou pondělí až pátek od 8.00 do 18.00. Vyzkoušeli jsme její využití za vás a musíme konstatovat, že jednodušší to nikdy nebylo.

Výběr poradce je na vás

Specializace jednotlivých poradců se mohou lehce lišit, jak si můžete přečíst v jejich medailoncích na webu, nicméně jsou všichni vyškoleni podat vám kompletní informace primárně o prémiových produktech Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Až si vyberete, jakého poradce kontaktovat, stačí stisknout tlačítko SPOJIT SE a v případě momentální nedostupnosti je možné si termín schůzky on-line rezervovat v čase, který vám vyhovuje nejlépe.

Mikrofon, kamera, ideálně obojí!

Před zahájením hovoru máte možnost si zvolit, zda budete komunikovat jen prostřednictvím Mikrofonu, nebo použijete i kameru. Jakékoli proti jejímu použití můžete mít výhrady vězte, že pro demonstraci vašeho dotazu bude nesmírně účelná.

Snadno, interaktivně a názorně

Hlavním rozdílem oproti klasické zákaznické péči je vizuální zážitek, při kterém lze snadno ukázat a osvětlit manipulaci s mobilním telefonem nebo televizorem. Přes obrazovku simulující displej vašeho zařízení vám poradce podrobně popíše, jak máte postupovat. Sečteno a podtrženo – Live Assistant není klasický zákaznický servis, kdy musíte čekat dlouhé minuty na telefonu nebo se proklikávat přes anonymní předem namluvené dotazy zobecňující každý problém, než jste spojeni s operátorem. Samsung Live Assistant je okamžitá a přesná odpověď na sebekonkrétnější dotaz. Lidsky, s osobním přístupem a zároveň profesionálně. Live Assistant zkrátka spojuje výhody on-line světa a osobní schůzky.

http://www.digizone.cz/pr-clanky/pece-o-zakazniky-ma-novy-rozmer-samsung-prichazi-se-sluzbou-live-assistant/