Hlavní navigace

Samsung Live Assistant – vyzkoušejte nové pojetí zákaznického servisu

Společnost Samsung představila ideální zákaznickou službu Live Assistant.

Doba čtení: 1 minuta

Ušetří vám hodiny strávené pročítáním manuálu, bezvýsledným hledáním informací na internetu nebo naháněním technicky zdatnějšího kamaráda.

Potřebujete radu ohledně nastavení a instalace vašeho zařízení? Chcete nasměrovat s výběrem i nákupem vhodného značkového příslušenství nebo si domluvit případný servis? Navštivte samsung.live-assistant.cz, služba je zdarma, s provozní dobou pondělí až pátek od 8.00 do 18.00. Vyzkoušeli jsme její využití za vás a musíme konstatovat, že jednodušší to nikdy nebylo.

Výběr poradce je na vás

Specializace jednotlivých poradců se mohou lehce lišit, jak si můžete přečíst v jejich medailoncích na webu, nicméně jsou všichni vyškoleni podat vám kompletní informace primárně o prémiových produktech Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Až si vyberete, jakého poradce kontaktovat, stačí stisknout tlačítko SPOJIT SE a v případě momentální nedostupnosti je možné si termín schůzky on-line rezervovat v čase, který vám vyhovuje nejlépe.

Mikrofon, kamera, ideálně obojí!

Před zahájením hovoru máte možnost si zvolit, zda budete komunikovat jen prostřednictvím Mikrofonu, nebo použijete i kameru. Jakékoli proti jejímu použití můžete mít výhrady vězte, že pro demonstraci vašeho dotazu bude nesmírně účelná.

Snadno, interaktivně a názorně

Hlavním rozdílem oproti klasické zákaznické péči je vizuální zážitek, při kterém lze snadno ukázat a osvětlit manipulaci s mobilním telefonem nebo televizorem. Přes obrazovku simulující displej vašeho zařízení vám poradce podrobně popíše, jak máte postupovat. Sečteno a podtrženo – Live Assistant není klasický zákaznický servis, kdy musíte čekat dlouhé minuty na telefonu nebo se proklikávat přes anonymní předem namluvené dotazy zobecňující každý problém, než jste spojeni s operátorem. Samsung Live Assistant je okamžitá a přesná odpověď na sebekonkrétnější dotaz. Lidsky, s osobním přístupem a zároveň profesionálně. Live Assistant zkrátka spojuje výhody on-line světa a osobní schůzky.

http://www.digizone.cz/pr-clanky/pece-o-zakazniky-ma-novy-rozmer-samsung-prichazi-se-sluzbou-live-assistant/