Hlavní navigace

Schneider Electric nabízí špičkové a spolehlivé UPS pro domácnost i firmu

 Autor: Schneider electronics
Prověřené, ekologické, moderní a s kompaktními rozměry: takové jsou APC zařízení od Schneider Electric.
27. 12. 2021

Sdílet

Představujeme vám trojici UPS produktů, které patří mezi nejvyhledávanější řešení pro zajištění nepřerušovaného napájení citlivé elektroniky a dalších zařízení při přerušení nebo kolísání elektrické energie. Schneider Electric nabízí APC UPS jak pro domácnosti, domácí kanceláře, tak pro malé i velké firmy. 

Back-UPS pro použití ve vašich domácnostech a domácích kanceláří

Spolehlivé záložní zdroje Back-UPS 650 a Back-UPS 750 VA umožní ochranu vašeho PC, ale také routerů, NAS a jiných zařízení. Pomohou vám ve vaší chytré domácnosti, při práci doma či při domácí zábavě. 

Zařízení APC Back-UPS 650 VA 

Jedná se o bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí, který je svou kapacitou a výkonem ideální pro elektronická zařízení a počítače. Back-UPS 650 VA udržuje napájecí kapacitu pro připojená zařízení vyžadující záložní baterii a současně poskytuje samostatnou ochranu proti přepětí pro méně kritická zařízení. Disponuje celkem 8 zásuvkami, které všechny chrání proti přepětí (šest je zálohovaných), a jedním nabíjecím USB portem.

Zařízení samo kontroluje stav své baterie a dává včas vědět, že je třeba zasáhnout. Nová baterie se dá snadno dokoupit a uživatel si ji může sám vyměnit, a to i za chodu zařízení. Pokud není k dispozici záložní energie, vydává produkt akustické varování. Díky LED kontrolce mají uživatelé rychlý a neustálý přehled o stavu zařízení. 

Zařízení umožňuje komunikaci s počítačem také prostřednictvím kabelu a výhodou je i software PowerChute Personal, který mimo jiné umožňuje automatické vypnutí počítače. 

Na opravu nebo výměnu výrobku, zároveň i na funkčnost baterie, se vztahuje v Evropské unii záruka tři roky. Záruku je možné prodloužit celkem až na šest let.

Více informací včetně uživatelské příručky naleznete ZDE.


Autor: APC Back-UPS 650 VA, 230 V

Back-UPS 650 se chlubí kompaktními rozměry, 12 × 13 × 36,5 cm a nízkou váhou 4 kg. Max. nastavitelný výkon: 400 W / 650 VA. Nové APC Back-UPS od Schneider Electric udrží v chodu vaše elektronická zařízení v případě výpadku elektrického proudu. S celkem 8 zásuvkami a zvýšeným výkonem je tak lépe a déle chrání.

Zařízení APC Back-UPS 750 VA

Hledáte spolehlivý cenově dostupný záložní zdroj pro svou domácí elektroniku a počítače? Odpovědí je právě tento bateriový záložní zdroj Back-UPS 750 VA s automatickou regulací napětí. Chrání elektroniku proti nárazům a špičkám bez snížení výkonnosti baterií používaných pro primární elektroniku při výpadku, umožňuje ochránit hardware i data při výpadcích energie. Back-UPS automaticky zvýší nízké napětí, respektive sníží vysoké napětí, na úroveň vhodnou pro zapojená zařízení. Poskytuje ochranu proti přepětí připojených zařízení na datových linkách. 

Disponuje třemi zálohovanými zásuvkami. Navíc s rozměrem 12 × 16 × 36 cm zabírá minimum prostoru. Výhodou je LED kontrolka, která nabízí neustálý přehled. Na výrobek se vztahujezáruka dva roky, na jeho opravu nebo výměnu, s možností rozšíření, až na pět let.

Více informací, včetně uživatelské příručky, naleznete ZDE.


Autor: APC Back-UPS 750 VA, 230 V

Řada APC Back-UPS přináší cenově dostupné efektivní napájení pro prostředí domácnosti a homeoffice. V jedné UPS naleznete všechny prémiové funkce, a díky své velikosti 12 × 16 × 36 cm vám zabere minimum prostoru. Max. nastavitelný výkon: 410 W / 750 VA.

Smart-UPS pro použití ve firmách

Zařízení APC Smart-UPS 750 VA LCD 230 V s technologií SmartConnect

Smart-UPS je nejoblíbenější UPS na světě. Spolehlivý záložní zdroj Smart-UPS 750 VA umožňuje ochranu serverů, síťových prvků a úložišť v serverovnách a datových centrech. S touto UPS budou vaše síť a zařízení vždy dostupné a funkční a vy se budete moci soustředit na obchodní růst, aniž by ho ohrožovaly výpadky energie. 

Jednotky Smart-UPS se mohou pochlubit důmyslnou síťovou funkcí APC SmartConnect, díky které je Smart-UPS zařízení ještě přizpůsobivější a snadněji se instaluje. Navíc umožňuje zobrazit stav vaší UPS prostřednictvím zabezpečeného webového portálu. Díky tomuto inovativnímu vzdálenému monitorování rozhraní prostřednictvím Ethernet konektoru (v ceně) budete dostávat automatická upozornění, aktualizace firmwaru a pokročilou podporu. Registrovat se můžete ve třech krocích na smartconnect.apc.com.

Možnost komunikacena dálku je dostupná i prostřednictvím SNMP karty, kterou si můžete dokoupit. UPS lze pak vzdáleně jednoduše monitorovat a řídit. Systém umožňuje například vypínat, zapínat a připojit čidla pro monitoring prostředí (teplota, vlhkost). Lze také ovládat další zařízení jako jsou servery připojené k UPS.

K dispozici je Software PowerChute Business Edition, který umožňuje řízení UPS, zajišťuje bezpečné vypnutí a přehled o stavu energie. Díky stavovému displeji, ale také LED diodám, mají uživatelé rychlý a neustálý přehled o stavu zařízení. 

Smart-UPS se pyšní lepšími výstupními parametry, proti rade Back-UPS, vykazuje totiž na výstupu čistou sinusoidu a umožňuje tak téměř dokonalý čistý průběh napětí. 

V této řadě existují modely s výkonem 750 – 3 000 VA, k dispozici je verze rack /tower. Další řada UPS disponuje stejným výkonovým rozsahem, ale navíc je možno připojit externí baterie, a tím prodloužit dobu zálohování.

Na opravu a výměnu výrobku se vztahuje standardní záruka 3 roky, baterie má pak záruku 2 roky. V případě registrace UPS do cloudu v systému SmartConnect získáte navíc 1 rok záruky na interní baterii zdarma.  A tím se prodlouží její záruka na 3 roky. Standardní záruku je možné prodloužit celkem až na 6 let.

Více informací včetně uživatelské příručky naleznete ZDE.


Autor: APC Back-UPS 750 VA, 230 V

Smart-UPS 750 VAváží necelých 12 Kg, rozměry jsou kompaktní: 16,1× 13,8× 36,9 cm. Obslužnost i kontrola jsou velmi uživatelsky přívětivé: zařízení uvádí jasné a přesné údaje v několika jazycích s možností konfigurovat zařízení UPS lokálně díky intuitivnímu použití navigačních kláves.

Jak vybrat správnou UPS?

Jak si poradit s výběrem správné UPS vám usnadní mnoho užitečných nástrojů na našich webových stránkách apc.com.


Autor: Schneider electronics
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).