Hlavní navigace

Shein – zkušenosti s nákupem – jakou kvalitu očekávat?

Komerční sdělení  Autor: Stario
Zahraniční e-shopy se stále těší velké oblibě, a to platí i pro čínský e-shop s oblečením Shein.

Sdílet

Zákazníci, kteří holdují online nakupování, mají v dnešní době vskutku velké možnosti. E-shopů s nabídkou všeho možného je u nás i v zahraničí opravdu dost. Jednou z nejoblíbenějších kategorií zboží k nákupu online je však jistě oblečení.

Mezi jeden z nejpopulárnějších e-shopů s oblečením patří momentálně Zalando. Zalando recenze umožní zákazníkům nahlédnout do zákulisí nakupování a ověřit si, zda se nákup opravdu vyplatí. Dále je také možné vyzkoušet AliExpress v češtině, který kromě oblečení nabídne i mnoho dalšího.

Čínský e-shop Shein se v zahraničí již těší velké dávce popularity, k českým zákazníkům si však stále hledá cestu. Vyplatí se nákupy na e-shopu Shein? Více o čínských obchodech a dalším nakupování nabízí portál Slevove.cz.

Vyplatí se nákup na Shein?

Mnoho zákazníků si tento e-shop pochvaluje zejména pro jeho nízké ceny a obrovský výběr zboží. Při hledání vysněného kousku na sebe se tak může stát, že člověk skončí s nákupem o dvě hodiny a pět kusů oblečení později. 

Jak je to však s kvalitou zboží? Je potřeba nenechat se zmást krásnými modely oblečení na fotkách a projít si zákaznické recenze. Ty většinou prozradí, zda se do daného kousku opravdu vyplatí investovat. 

Většinou je také možné u každého zboží najít reálné fotografie zákazníků, kteří si zboží zakoupili. Je pak možné porovnat, jak produkt vypadá na různých postavách a v různých světelných podmínkách. 

Shein – kvalita zboží a zkušenosti zákazníků

Zkušenosti zákazníků s tímto e-shopem jsou velmi různorodé. Je tak potřeba se zamyslet, co od e-shopu člověk očekává. Je totiž nutné počítat s tím, že s levnými cenami se také pojí levné materiály a často horší kvalita zboží.

Může se však stát, že zde zákazník nakoupí produkt, který mu vydrží dlouhá léta. Nakupování na čínských obchodech je tak často skokem do neznáma. Je však lepší nemít velká očekávání a na nákup se připravit důkladným pročtením zákaznických hodnocení.

Dále je možné e-shop najít na různých webových portálech, které na základě zákaznických recenzí hodnotí e-shop jako celek. Na nich je možné zjistit, zda se nákup vůbec vyplatí např. z hlediska poplatků za dopravu. Je zde také možné zjistit, jak probíhá reklamace zboží a jak je na tom zákaznický servis.

Na Shein se tak vyplatí nakoupit zejména oblečení, u kterého se očekává rychlá spotřeba. Díky tomuto e-shopu je sice možné udělat mnoho parády za málo peněz, radost ovšem může skončit už po několika vypráních. Je tak dobré zamyslet se nad tím, zda si do šatníku místo deseti triček raději nepořídit jeden opravdu kvalitní originál