Hlavní navigace

Sílící důraz firem na design a identitu řeší on-line konfigurátory

Moderní konfigurátory, které představuje firma iNETPrint na stránkách www.inetprint.cz, pomohou navrhnout diáře na míru a kalendáře s vlastními fotkami tak, aby co nejlépe odpovídaly firemnímu designu.
8. 11. 2011

Sdílet

Trendy ve firemní identitě

Nároky společností na vlastní propagační předměty se stále zvyšují. Posiluje trend, který se odklání od klasických levnějších reklamních předmětů a zaměřuje se na zboží s originálními prvky a vyšší užitnou hodnotou. Společnosti si více uvědomují, jak důležité je, aby i věci běžné každodenní potřeby důstojně odrážely firemní identitu a komunikovaly její vizuální podobu. Příkladem jsou diáře a kalendáře, které sice představují nedílnou součást každodenního firemního života, ale originality a prezentace společnosti u nich bylo možné docílit jen s velkými kompromisy. iNETPrint vychází z těchto trendů a potřeb klientů a představuje nové moderní on-line konfigurátory, které vyjdou maximálně vstříc zákazníkům, jenž chtějí co nejvíce dodržet firemní design pracovních diářů a kalendářů.

Šikovné konfigurátory

On-line konfigurátory jsou praktické nástroje, které dokáží v několika jednoduchých krocích navrhnout vizuální podobu produktů na míru firemnímu designu a zároveň rychle a přehledně nabídnou kalkulace k porovnání zvolených variant. Konfigurátory tak výrazně šetří čas, usnadní práci a rozhodování. 

Konkrétně u diářů lze dojít k požadovanému designu na míru volbou z 5 vizuálních stylů (způsobu obšití), 4 typů vnitřního kalendária, 20 druhů materiálů a barev a 10 různých designů ražby letopočtu, které lze libovolně kombinovat. Náhledy vybraných stylů diáře se automaticky zobrazují přímo na stránce a nově se generují při každé změně parametrů. Vyzkoušet můžete na stránce Sestavte si vlastní diář na míru. Zákazníci mohou do diáře doplňovat také další reklamní prvky, které posílí vizuální identitu firmy. Jedná se o potištěnou záložku, potisk předsádky (1. a 2. strany diáře) nebo např. vložení listů na jakékoliv místo v kalendáriu s vlastní prezentací. iNETPrint dodává diáře na míru do čtyř týdnů již od minimálního počtu 200 kusů. 

Diáře patří každoročně k nejžádanějším dárkům a rok od roku také stoupají požadavky na jejich kvalitu. Nový způsob sestavování jejich desingu na míru spolu s jejich každodenním využitím dělá z diářů bezkonkurenční komunikační prostředek pro prezentaci firemní identity a zakotvení povědomí o dané značce.

Při přípravě nástěnných nebo stolních kalendářů pomohou webové konfigurátory zákazníkovi lépe se zorientovat v nabídce a vybrat vhodný druh kalendáře co do velikosti, provedení, typu kalendária a barev. Pak stačí zaslat své vlastní fotografie nebo firemní vizuály, které chcete mít v kalendáři. Neztrácíte čas s načítáním ani upravováním fotek, protože grafické studio společnosti iNETPrint vše připraví za Vás a předloží kalendář ke schválení. Výrobní lhůty jsou od jednoho týdne, kalendáře s vlastními fotkami tak můžete mít již od 50 kusů. Konfigurátory naleznete na stránkách Nástěnné kalendáře s vlastními fotkami a Stolní kalendáře s vlastními fotkami

On-line kalkulátory a vyhledavače výrazně šetří čas

Navržené diáře a kalendáře můžete okamžitě nacenit díky on-line kalkulátorům. Kalkulátory umožňují snadno porovnat cenu pro více počtů kusů, různé rozměry, druhy kalendárií a reklamní prvky. Výsledná data se pak přehledně zobrazí na jediné stránce, což zákazníkovi pomůže lépe srovnat možnosti a ceny. Díky přehlednosti se může rozhodnout snáze a rychleji.

Novinkou na webu firmy iNETPrint je i katalog reklamních předmětů, který nabízí na 14.000 praktických dárků přehledně rozdělených podle kategorií. Katalog je opatřený inteligentním vyhledávačem, který usnadní nalezení vhodné dárku dle kategorie, barvy, materiálu či ceny. Reklamní předměty a jejich potisk lze rovněž on-line zkalkulovat a objednat. Jedinečnost v oblasti reklamních předmětů představuje možnost online zkalkulovat vhodnou technologii potisku na tisíce předmětů a porovnat až 6 různých technologií brandingu podle typu daného předmětu.

Představením katalogu reklamních předmětů společnost završuje vizi o poskytování komplexního servisu v oblasti prezentačních materiálů a reklamního zboží pod jednou střechou. Ve vylepšování, zdokonalování a modernizaci technologií a služeb si ale firma klade stále vyšší cíle. Proto se klienti mohou i nadále těšit na řadu novinek a inovací pro jednoduché nakupování z navrhování produktů a na míru.

Nejžádanější oblasti sortimentu iNETPrint: