Hlavní navigace

Sledujte představení nové prémiové řady telefonů HONOR Magic3 Series!

Komerční sdělení  Autor: Honor
Globální launch nové prémiové série HONOR Magic3 Series se vysílá živě už tento čtvrtek 12. srpna ve 13:30.

Sdílet

HONOR už za pár dní představí novou prémiovou sérii mobilních telefonů HONOR Magic3 Series. Jde o vůbec první vlajkovou loď samostatné značky HONOR. Vysílat se bude živě na oficiálním webu https://www.hihonor.com/global/ a na dalších streamovacích kanálech.

Globální technologické značce HONOR se po osamostatnění daří

HONOR se po osamostatnění znovu rychle dostává na přední příčky trhu v mateřské Číně a vrací se také na globální trh. Podle posledních výsledků nezávislé agentury Counterpoint HONOR skokově narostl v podílu na trhu v Číně, a to až na 8,4 % v červnu oproti 5,1 % v lednu tohoto roku. Aktuální silný rostoucí trend značky znamená i nárůst prodejů v květnu (38,9 % MoM) a v červnu tohoto roku (27,5 % MoM). 

Prémiová výbava a design inspirovaný přírodou, tzv. magickou hodinkou

Globální prezident společnosti HONOR, George Zhao, prozradil víc o silné výbavě nadcházející HONOR Magic3 Series, která bude poháněna čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 Plus: „S více než 20% upgradem výkonu integrované umělé inteligence je Snapdragon 888 Plus dostačující pro několik běžících procesů zároveň. S čipsetem nejlepšího výkonu v odvětví je HONOR Magic3 Series velmi flexibilní a dokáže doručit nejlepší zážitek z využití kamery ve třídě mobilních telefonů.” 

HONOR si dává znovu záležet nejen na výbavě, ale také na velmi propracovaném designu nové HONOR Magic3 Series. Inspirace přišla z přírody, nádherného jevu, který velmi dobře znají všichni fotografové. Tzv. magická hodinka nebo také zlatá hodinka a modrá hodinka se traduje jako nejunikátnější denní doba s tím nelepším, a dost možná i nejkrásnějším, přirozeným světlem.


Autor: Honor

HONOR Magic3 Series a příchod nové éry HONOR. Poznačte si do kalendáře 12. srpna 13.30!

Globální launch nové prémiové řady mobilní telefonů HONOR Magic3 Series se bude vysílat živě již tento čtvrtek 12. srpna v 13:30 na: https://www.hihonor.com/global/