Hlavní navigace

Slevové kupóny zajistí rovněž slevy na webhosting

 Autor: Pixabay
Se slevovými kupóny se již naučila nakupovat řada Čechů. Díky nim lze nakoupit levněji, bez poštovného, či třeba nepřehlédnout aktuální slevy na webhosting. I u poskytovatelů webhostingových služeb jsou totiž slevové kupóny na přilákání nových zákazníků oblíbené.
18. 7. 2021

Sdílet

E-commerce v České republice roste

Covid-19 výrazně zvýšil rychlost digitalizace, narostly objemy online prodejů a zcela zásadně se zvýšil počet e-shopů. Meziroční nárůst e-commerce vzrostl o 18 % a její podíl na celkovém maloobchodním obratu jej již 13,5 %. Meziroční nárůst počtu e-shopů je 8% a předpokládá se, že do konce roku bude v České republice 45 961 e-shopů.

Nejdominantnějším je segment oblečení a doplňků. Až 19 % e-shopů je zaměřeno na oblečení a doplňky. 13 % tvoří e-shopy se sortimentem orientovaným na dům a zahradu, 8 % na potraviny, 6 % na dětské zboží a 5 % na elektroniku. Online se samozřejmě sjednávají i takové produkty a služby, jako je webhosting. Co rozhoduje o tom, jakého poskytovatele webhostingu si zvolíme?

Vyberte si správně webhosting a nepřehlédněte slevu

Pro mnoho business aktivit si na internetu vystačíme s webhostingem. Mnohdy webhosting využíváme pro testovací provoz, někdy též pro aktivity související s e-shopem, třeba pro blog, propagační produktové stránky apod. Jak si zvolit ten správný?

·Nejčastěji posuzujeme, jestli je pro nás dostatečný nabízený prostor pro web. Tradičně bývá 10 GB, ale setkáme se i s neomezeným prostorem.

·Důležitým parametrem je též prostor pro databázi (běžně od 1 GB do 5 GB).

·Kdo plánuje provozovat na webhostingu více domén, nebo jazykovou mutaci na vlastní doméně, měl by věnovat pozornost rovněž tomu, zdali webhosting nabízí službu multihosting a pro kolik domén. Setkáte se i s neomezenou službou.

·Zaměřte se též na garantovanou dostupnost. Nejčastěji se udává 99,99 %, menší procento by pro nás mělo být varováním.

·Nezapomeňte se podívat na četnost zálohování. Někomu stačí týdně, pro někoho je samozřejmostí každodenní provádění záloh.

·Před výběrem webhostingu se podívejte na recenze, ale prověřte si i reálné zkušenosti zákazníků. Na internetu se dají dohledat. Důležité je prověřit si, jak třeba reaguje zákaznická podpora toho kterého webhostingu. Odpovídá až za několik dnů? Ale vy přece nemůžete nechat vaše podnikání stát!

·Důležitou při rozhodování o webhostingu je samozřejmě i jeho cena za základní služby, které po něm požadujeme. Musíme si hlídat různé příplatky navíc. Na začátku, když si chceme webhosting otestovat, je pro nás výhodné využít slevy na webhosting, které najdeme na Slevovykupon.net. Slevový portál nabízí nejen skvělý přehled existujících webhostingů, které stojí za to zvážit, pokud si právě tuto službu vybíráme, ale i možnost jejich získání za zvýhodněné ceny.

Kvalitní webhosting může být levný a výrazně sníží vaše náklady na provoz webů. Jde přitom v mnoha případech o zcela dostatečné řešení a nepotřebujete řešit serverhosting. Podívejte se, co vám webhostingy mohou nabídnout i na možnosti aktuálních slev a webhosting na Slevovykupon.net.

Slevovykupon.net pomáhá Čechům neutrácet zbytečně

Dnes jde o největší server se slevovými kupóny a s akčními nabídkami. Aktuálně zde najdete téměř 34 000 slev. Lze zde též soutěžit i získat různé vzorky zdarma. Systém webu je nastaven jako velice praktická služba, která nás umí pravidelně informovat o zajímavých akčních nabídkách. Hodí se však být i aktivnějšími a slevové kupóny aktivně hledat. Jak nakupovat? Nejlépe se vždy nejdříve přímo na Slevovykupn.net podívat, co je aktuálně ve slevě ze sortimentu, který potřebujeme. Takto si snadno vybereme online lékárnu k nákupu doplňků stravy či léků, ale též webhosting. Neumíte se rozhodnout mezi dvěma? Vyberte si ten s aktuální slevou. Nestyďte se nakupovat se slevou. Rčení: „Kdo šetří, má za tři“ prostě platí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).