Hlavní navigace

Služba virtuálního zrcadla HappyHair.cz je na prodej i s 1,7 milionu uživatelů

Na prodej jsou samostatně stránky HappyHair.cz včetně 1,7 milionu uživatelů (z toho 90 % jsou ženy) a 11 jazykových mutací.
8. 7. 2014

Sdílet

Kromě toho majitelé hledají investora nebo kupce i pro svoji unikátní technologii. Vysoké množství uživatelů technologická firma nevyužívá a uvědomuje si, že by ve správných rukou mohla služba nadále růst a efektivně se zpeněžit.

Stránky http://www.happyhair.cz/, které jsou postaveny na službě tzv. Virtuálního vizážisty, vlastní slovenská technologická firma Eureco s.r.o. V Česku se o správu služby stará dceřiná společnost Ramzed s.r.o. z Břeclavi.

Stručně o HappyHair

Virtuální vizážista HappyHair.cz vznikl ještě v roce 2008 a okamžitě se stal nesmírně populárním zejména mezi ženami od 20 do 40 let. Pouze v ČR má služba 300 tisíc uživatelů, přičemž za prémiovou verzi služby již zaplatilo téměř 100 tisíc lidí. Čistý roční zisk projektu se pohybuje na úrovni 2 milionů korun a díky licencování technologie třetím stranám neustále roste. Odběrateli technologie jsou největší kosmetické firmy, e-shopy a vydavatelství ( Loreal, Rossmann , Edipresse…). Výhodou služby je, že se propaguje virálně: uživatelky sdílejí své proměny, čímž přinášejí nové a nové uživatelky. Každý 10. návštěvník se na HappyHair registruje a služba je tedy nekonečným zdrojem tisíců nových uživatelů denně.

Budoucnost technologie je v HTML5

Eureco je jediným profesionálním vývojářským týmem technologie Virtuálního zrcadla (webová služba umožňující vyzkoušet si účesy a kosmetické či módní produkty na vlastní fotce) v Evropě. Během 6 let od svého vzniku si udržela tuto exkluzivní pozici a momentálně je v světové top trojce co se týče rychlosti a úrovně vývoje. Vývojem této technologie se na špičkové úrovni zabývá pouze několik firem na světě, přičemž její nejbližší konkurenti jsou až v USA.

Firma se momentálně zaměřuje na anglo-americký trh, pro který vytvořila jedinečný HTML5 projekt pod názvem Virtooal.com. Součástí tohoto projektu jsou e-commerce widgety, umožňující implementaci technologie virtuálního zrcadla do eshopů bez jakýchkoliv programovacích znalostí. Virtooal si klade za cíl zcela změnit online nakupování a definitivně odstranit poslední výhodu kamenných prodejen, kterou je možnost vyzkoušet si zboží živě. Widgety Virtooal tuto možnost nabízejí také, a to aniž by nakupující opustil prostor svého obýváku nebo ložnice. Zatím jsou v prodeji widgety pro kosmetiku, kontaktní čočky, brýle, módní doplňky a konfekci a vývojářský tým pracuje i na nábytku a bytových doplňcích. Virtooal plánuje, že touto technologií, která je cenově dostupná i pro nejmenší obchodníky, bude do roku 2020 disponovat více než polovina eshopů s módou.

Případní zájemci o koupi, resp. investování do projektu, prosím kontaktujte:
Ondrej Bagin, bagin@virtooal.com, tel./fax: +420 519 321 482 , mobil: +421 915 792 736

Užitečné linky:
http://happyhair.cz/
http://virtooal.com/