Hlavní navigace

Soutěž o ceny s IBM Power7 a Watson

Možná toho ještě o platformě IBM Power7 a Watson nevíte úplně nejvíce, ale možná je taky čas to změnit. Třeba právě touto soutěží!
2. 11. 2011

Sdílet

Možná jste toho o platformě IBM Power 7 mnoho neslyšeli, ale o superpočítači Watson určitě. Srdcem vítěze televizní vědomostní soutěže Jeopardy! (obdoba pořadu Riskuj) jsou právě procesory Power 7. Ty můžete nalézt i v komerčně dostupných systémech postavených na platformě IBM Power7, které lze snadno upravit podle potřeb uživatelů. Serverová řešení Power7 obsahují řadu technologií IBM pro efektivní zpracování informací, souběžné řešení enormního množství úkolů a analýzu informací v reálném čase. To vše s nižšími náklady. A právě to dnes firmy od serverových řešení vyžadují. Podrobné informace o platformě Power 7 a Watson naleznete zde: http://www.ibm.com/systems/cz/power/advantages/watson/.

IBM Power


Počítač Watson je systémem optimalizovaným k pracovním činnostem, který vychází z architektury IBM DeepQA provozované na klastru serverů s procesory IBM POWER7.

A když už jste si weby prošli, proč nevyzkoušet vaši vlastní schopnost odpovídat na otázky? Můžeme začít hned v soutěží o zajímavé ceny od IBM.

  1. Disk 500 GB A-data NH92
  2. magnetická hračka Neocube
  3. Tričko IBM Watson

Soutěž končí dne 17.11.2011 a vylosované výherce uvědomíme zadaným emailem.

Advertisement
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).