Hlavní navigace

Špičkoví čeští profiboxeři v TOP HOTELU Praha

Agentura MÉDEA PROMOTION, s. r. o., pořadatel profesionálních boxů v ČR, pořádá dne 23. 11. 2007 od 18 hod v TOP HOTELU Praha další z Galavečerů profesionálního boxu ROUND 13. Během večera se představí špičkoví boxeři z České republiky, Slovenska, Běloruska, Ruska, Gruzie a Ukrajiny. Uvidíte také exhibici ženského boxu.
16. 11. 2007

Sdílet

Profesionální box opět zamíří do Prahy. V pátek 23. 11. od 18 hod se v TOP HOTELU Praha svým fanouškům předvedou nejlepší boxeři nejen těžké váhy Ondřej Pála, Roman Kracík, Jaromír Soukup a další.

Na programu je celkem 8 zápasů včetně exhibice ženského amatérského boxu, ve které uvidíte mistryni České republiky 2006 a 2007 Arletu Krausovou. Během doprovodného programu vystoupí Roman Volák – 18-ti násobný světový šampión a absolutní mistr světa ve free-style karate.

Vstupenky v ceně 200,– Kč jsou k dostání v předprodeji sítě Ticketpro nebo recepci MÉDEA FITNESS, Praha 4, Mikuleckého 1311/8, v případě, že nebude vyprodáno, tak i přímo na místě v TOP HOTELU Praha v den konání akce.

Další informace: www.boxing.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).