Hlavní navigace

Společnost HyperMedia, a.s. spouští nový server AktuálníVozy.cz

Nový portál AktuálníVozy.cz představuje možnost vložit inzerát a nabídnout či poptat vozy všeho druhu.
6. 5. 2011

Sdílet

Na novém specializovaném portále AktuálníVozy.cz, který přináší širokou nabídku již 590 autobazarů, dále autoprodejců a pneu servisů z celé ČR, můžete také vložit inzerát a nabídnout či poptat nejrůznější vozy. 

Inzeráty nabízí kvalitně propracované funkce, které zaručují to, že uživatel neztrácí čas. Symbolem se zobrazuje zhlédnutí inzerátu, který si může zájemce vložit i do schránky a dále ho přeposlat třeba svým známým. Street view pak zaručuje vyhledání lokace prodejce vozidla. Zcela revoluční je pak Hlídač vozidel, jehož nastavením lze získat všechny zajímavé nabídky emailem.

Vložením poptávky zdarma, která bude rozeslána všem autobazarům a autoprodejcům, kteří jsou na portále AktuálníVozy.cz zaregistrováni, tak můžete docílit bleskové koupě nového či ojetého vozidla.

Pro autobazary se zde stává výhodou propojení portálu AktuálníVozy.cz s ještě specializovanějším portálem Katalogautomo­bilů.cz a též propojení s největším inzertním portálem v ČR HyperInzerce.cz, který obsahuje sekci Automobily. Export nabídek autobazarů se totiž promítá na všech výše zmíněných portálech.


Konkrétní informace o celkovém počtu vložených inzerátů, počtu autobazarů, autoprodejců a pneu servisů v jednotlivých krajích v ČR se pak dají vyčíst z nepřehlédnu­telné mapy. 

Pokud tedy sháníte nové či ojeté vozidlo nebo se ho chcete jednoduše zbavit, neváhejte navštívit portál AktuálníVozy.cz, který Vám v tom pomůže.

Portál AktuálníVozy.cz koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia, a.s., která je provozovatelem mnoha portálů, mezi které patří například HyperInzerce.cz, HyperReality.cz, HyperBydleni.cz, HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz a další.

Kontakt:
Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hyper­media.cz
Tel.: +420 234 776 863
www.hypermedia.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).