Hlavní navigace

Stáhněte si ZDARMA mobilní aplikaci HyperReality do iPhone či Android!

Realitní portál HyperReality.cz společnosti HyperMedia, a.s. představuje mobilní aplikaci, kterou si můžete ZDARMA stáhnout do svého iPhone či Android.

Sdílet

HyperReality.cz, realitní portál, na kterém lze najít více než 130 000 nabídek nemovitostí od více než 3 900 realitních kanceláří a několika tisíc přímých inzerentů, přišel na trh s mobilní aplikací pro vyhledání nabídky nemovitostí, která je k dispozici ke stažení zcela ZDARMA.

Po spuštění aplikace ve vašem mobilu můžete vyhledávat nemovitosti podle lokality, ceny, druhu nemovitosti, stáří nabídky a dalších parametrů. Nabídky lze třídit od nejnovějších, nejlevnějších a nejbližších v okolí.

Tato mobilní aplikace je dokonce tak chytrá, že zjistí Vaší pozici a vyhledá pomocí GPS nejbližší nabídky nemovitostí ve Vašem okolí, které jsou na prodej a za jakou cenu.

Nespornou výhodou této mobilní aplikace je rychlé a přehledné procházení nabídek, kontakty na prodávající najdete přímo v mobilu a nemusíte si ani pamatovat nabídky, které se Vám líbily či jak jste je vyhledávali, aplikace obsahuje historii nabídek, které Vás zaujaly.

Neváhejte a stáhněte si mobilní aplikaci do svého mobilu, internet v mobilu má pokrytí po celé ČR.

Mobilní aplikace HyperReality pro iPhone ke stažení ZDE.

Mobilní aplikace HyperReality pro Android ke stažení ZDE.