Hlavní navigace

Staňte se členy TUESDAY Business Network

Nezáleží na tom, jak jste velcí. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Členství v TUESDAY Business Network je pro všechny.
27. 5. 2013

Sdílet

Nezávislá síť TUESDAY Business Network funguje jako platforma pro setkávání a výměnu zkušeností a sdružuje již více než 8 tisíc členů.

V prvních čtyřech měsících letošního roku proběhlo 18 akcí, tedy celodenních odborných konferencí, pravidelných podvečerních setkání Marketing Monday, Business Tuesday, Communication Wednesday a NetClub. 

O aktuálních trendech v podnikání, marketingu, médiích, UX a IT si na nich povídalo téměř 2 400 návštěvníků. Příště už byste mezi nimi neměli chybět.

A jaké výhody členstvím získáte? Především vstupy na naše akce, díky nimž se v neformálním prostředí setkáte s lidmi nejen ze svého oboru, získáte nové cenné kontakty, vyměníte si zkušenosti a určitě se dozvíte i něco nového.

Navíc dostanete online přístup k archivům všech akcí, jednotlivým prezentacím a dokumentům. Členství pro vás znamená i další možnost propagace vaší společnosti, ať už reklamou v pozvánkách, bannery či distribucí vlastních materiálů na akcích.

Podrobnější informace o členství a benefitech najdete ZDE.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).