Hlavní navigace

Startuje 14. ročník projektu WebTop100

Komerční sdělení
Jedinečný projekt, který inspiruje, přináší trendy, vzdělává, nabízí srovnání s konkurencí a networking.

Sdílet

WebTop100 to je celoroční projekt s mottem To nejlepší z digitálního marketingu. Nabízí prestižní soutěž firemních webů a digitálních řešení, čtyři klubové večery představující případové studie na aktuální témata a podzimní konferenci pro minimálně 350 účastníků.

Největší soutěž firemních webů a digitálních řešení v ČR
Kromě případné výhry získají všichni účastníci soutěže velmi cennou zpětnou vazbu s doporučeními pro zlepšení od špiček v oboru. Čeká vás tak přímé srovnání s konkurencí. Přihlášené weby hodnotí členové odborné poroty, na kvalitu hodnocení dohlíží v každé kategorii odborní garanti. Každoročně se soutěže účastní více než 200 firem a slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne v den konání podzimní konference.

Klubové večery jako platforma setkávání a sdílení
První klubový večer na téma Výběr agentury a tendry se uskuteční již 7. dubna. Setkat se na něm můžete například s Lukášem Kopeckým, ředitelem PR a marketingu Raiffeisen stavební spořitelny, Michalem Pastierem, group creative directorem společnosti Zaraguza nebo Petrem Houzarem, head of digital marketing Královských minerálních vod. Pro další klubové večery máme připravené zajímavé řešení a případové studie na aktuální témata ze Social media marketingu, Mobilních aplikací a Personalizace.

Konference pro 350+ decision makers
Tradiční 3proudá podzimní konference nabídne pohled do zákulisí velkých korporací a TOP značek a jejich online života. Zaměříme se na budování značky, udržení zákazníků a zvyšování jejich loajality.

Chcete se také stát Platinum členem WebTop100? Kontaktujte nás. Kompletní informace o projektu WebTop100 najdete zde.