Hlavní navigace

Startupy míří na konferenci #olidech. Co je čeká?

Program se zaměří na růst firmy, motivaci lidí, tvorbu týmů, změny na trhu práce. Uslyšíte příspěvky od LMC, KINDRED GROUP, CreativeDock nebo Rainfellows.
20. 3. 2017

Sdílet

I letos nabídne konference O startupech a lidech českým startupům inspiraci pro práci s lidmi. Každá firma potřebuje kvalitní lidi, kteří ji budou posouvat dál. Otázka ovšem zní, jak si je udržet a správně motivovat, aby v ní pracovali rádi a nechtěli třeba po roce odejít. Pomocnou ruku v podobě konkrétních zkušeností a příkladů z praxe vám podají osobnosti, pro které prostředí startupů není velkou neznámou.

Moderátorka a cestovatelka Radka Myšková uvítá v úterý 4. dubna v prostorách NODE5 tyto řečníky:

Zuzana Flašková a Gabriela Jakabová pracují v brněnské společnosti Kentico Software. Ta se během sedmi let změnila z malé startupové firmičky na středně velkou mezinárodní firmu. Podělí se s vámi o to, jak pracují s daty získanými z webu a jaké formáty pro své HR aktivity využívají.

Adam Hazdra hledá od konce roku 2015 nové příležitosti v oblasti svobodnější práce pro LMC. Představí vám projekty Easytask.cz a Profinaut.com, které vede, a zároveň ukáže aktuální změny na trhu práce. Zaměří se přitom na problematiku zaměstnávání lidí na flexibilní úvazky.

Michal Nýdrle se ve startupových projektech angažuje dlouhodobě. V roli přednášejícího na konferencích se proto objevuje pravidelně. Je zakladatelem největší české nezávislé komunikační skupiny Kindred Group a poví vám, jakými způsoby tam motivují talentované zaměstnance.

Martin Pejša vyměnil několikaletou korporátní kariéru za vlastní podnikání. Založil CreativeDock a začal se věnovat vytváření startupů.Ve svém příspěvku vám prozradí, jak u nich různorodétýmy jednotlivých startupů staví a jak s nimi dále pracují.

Roman Šmiřák spoluzaložil Rainfellows, kde poskytují management consulting nejen pro IT obory. Dozvíte se, co udělat pro to, abychom na lidi pod sebou nemuseli neustále dohlížet. Nebo jak může startup motivovat své zaměstnance pracující na dálku.

Pro více informací o programu navštivte internetové stránky, kde se můžete také pohodlně zaregistrovat.

Hlavním partnerem konference je společnost LMC, mediálním partnerem je server Podnikatel.cz. Konferenci za podpory Node5 organizuje TUESDAY Business Network v produkci internetového vydavatelství Internet Info.