Hlavní navigace

SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple v Česku

Zatímco v mnoha okolních zemích mají uživatelé jablečných produktů k dispozici i několik klasických časopisů o Apple, v Česku pravý Apple magazín zatím chyběl. To se ale mění.
22. 11. 2011

Sdílet

SuperApple Magazín je po dlouhé době první tištěný dvouměsíčník věnující se světu produktů společnosti Apple. Na stu stranách kvalitního papíru přináší nejen testy těch nejzajímavějších novinek, ale i tematické přílohy a sekci praktických rad a návodů. Součástí každého čísla je navíc příručka, která vám pomůže dokonale ovládnout některou z představovaných aplikací.

První číslo, které si můžete prohlédnout v síti prodejních partnerů, se velmi podrobně věnuje nové verzi operačního sytému Mac OS X Lion, přináší třicet tipů a triků pro mobilní zařízení se systémem iOS, podrobné recenze aktuálních Apple i ne-Apple produktů i aplikací. Najdete v něm také více než dvacet podrobných návodů typu krok za krokem a samostatnou příručku na užitečnou aplikaci Automator. Ta je součástí každého počítače se systémem Mac OS X. Pokud vás zajímá provedení celého časopisu, můžete si jej virtuálně prolistovat na tomto videu.

Časopis vzniká ve vydavatelství stojícím za úspěšným serverem SuperApple.cz ve spolupráci s předními českými a slovenskými Apple weby, jako jsou MujMac.cz, Jablíčkář.cz, iPhoneTips.cz a MacBlog.sk. Stránky věnované přímo časopisu najdete na adrese magazin.superap­ple.cz.

Jak a kde časopis získáte?

  • v síti prodejních partnerů, kterými jsou iStyle (všechny prodejny), iSetos, Qstore, iWorld, DTPobchod.cz, C.B.C., Duhový servis, Future iPoint Plzeň, Epli.cz
  • přímo z vydavatelství s poštovným zdarma
  • elektronickou verzi najdete na portálu Publero. Tu navíc můžete mít společně s předplatným zcela zdarma
  • a samozřejmě si jej můžete také předplatit. Slovenští čtenáři mohou časopis zakoupit prostřednictvím společnosti iBite.sk.