Hlavní navigace

Superstránka jako vánoční dárek? To bude ale překvapení!

Proč kupovat prarodičům ponožky nebo tatínkovi svetr s jelenem, když na www.superstranka.cz můžete koupit rovnou vlastní doménu s webovou vizitkou. Takový dárek rozhodně překvapí.
18. 12. 2011

Sdílet

Týden před Vánocemi a nemáte jediný dárek. Navzdory zásadám vyrážíte do nákupního centra a v záchvatu zoufalství kupujete to, co ostatní. Zbývá jediný dárek, ten nejdůležitější. V peněžence ale máte jen 2 stokoruny a pár mincí.

Taková situace vypadá, že nemá řešení. Opak je ale pravdou, podívejte se na www.superstran­ka.cz. Proč kupovat prarodičům ponožky nebo tatínkovi svetr s jelenem, když můžete koupit rovnou vlastní doménu s webovou vizitkou. Mnohé takový dárek může překvapit. Což k Vánocům tak trošku patří. Obdarovaní se budou ptát, co s tím dárkem budou dělat. K čemu to bude! Takové otázky rychle rozptýlíte tvrzením, že vlastní prezentaci na internetu se Superstránkou lze vyrobit za 5 minut. Super, ne?!

Navíc tento dárek si budete moci dovolit, i když vám zbude v peněžence výše zmíněný obnos. Stačí zakoupit doménu s koncovkou CZ za 199 korun ročně bez DPH, což je 238 Kč s daní.

Active 24 - superstránka

Tahle Superstránka je nejen super, ale umí také spoustu dalších věcí. Za prvé, běží na vlastní doméně, takže není nutné pamatovat si žádnou další internetovou adresu, jen adresu superstránky. Uživatel je navždy vysvobozen ze spárů webových adres typu www.webzadara­.cz/uzivatel/se­ximikinka85. Tohle je ale jen začátek.

Na Superstránku si můžete přidat spoustu dalších věcí, které jste stihli rozset po internetu. Tak třeba si můžete přidat fotky z rajce.cz nebo propojit Superstránku se svým profilem na Facebooku. Svou webovou vizitku si můžete obohatit o následující služby:

  • Facebook – jasněé, tam jsem skoro pořád
  • Twitter – kratce a obratce, hlavně se moc nevykecavat
  • blog – když 140 znaků nestačí a máte něco většího či delšího na srdci
  • YouTube – když jste Justin Bieber fan nebo „little monster“
  • LinkedIn – práci sem můžeme tahat, pokud vážně chcete
  • Rajče, Picassa – super fotéčký, sem s nima

Pokud dáte Superstránku své babičce, tak jsi prosím nenuťte, aby si za každou cenu propojovala svou super webovou vizitku s Twitterem. S největší pravděpodobností se bez toho obejde.

Co je možné dál dělat se Superstránkou? Tak třeba můžete upravit její vzhled. Můžete zvolit nějaké super pozadí, k tomu nějaké super písmo, no a nakonec tomu všemu dáte super barvičky. Pokud nejste přesvědčeni, že Superstránka je ten pravý dárek, tak si ji můžete zdarma vyzkoušet na www.superstran­ka.cz.

Dost ale Superstránky, Vánoce přicházejí, super a veselé! Každému tedy aspoň jednu Superstránku pod stromeček, kupovat dárky na www.superstran­ka.cz můžete i na Štědrý den. Letošní Ježíšek bude super!