Hlavní navigace

SUSE Expert Days 2019: co nového v softwarově-definovaných infrastrukturách?

Tradiční odborná konference pro příznivce Linuxu a open source řešení se letos koná ve středu 12. června 2019 v Planetáriu Praha.
22. 5. 2019

Sdílet

Chcete se dozvědět o aktuálních řešeních pro softwarově-definované infrastruktury v podání společnosti SUSE a jejich využití ke snižování komplexity a provozních nákladů firem? Zajímají vás novinky z oblasti Linuxu, například o SLES15, SAP a Public cloudu? Nebo vás lákají informace o open source řešeních pro firmy od správy Linuxových strojů po nasazení cloudových aplikací? Právě pro vás je určen letošní ročník odborné konference SUSE Expert Days 2019, který ve středu 12. června 2019 pořádá v pražském Planetáriu společnost SUSE.

Celodenní akce bude doslova nadupaná zajímavými informacemi. „S přednáškami vystoupí nejen zástupci SUSE, ale také naši partneři a zákazníci,“ upozorňuje David Vašák, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko. „Například Norbert Hanuska ze společnosti SAP popíše využití perzistentní paměti pro SAP HANA. Juraj Jánošík ze společnosti ESET definuje hlavní výzvy pro kybernetickou bezpečnost v době strojového učení a René Haburai ze společnosti SÍŤ se zaměří na API a Blockchain,“ popisuje David Vašák.

Martin Zikmund ze společnosti SUSE na konferenci popíše nasazení open source řešení od Linuxových strojů po cloudové aplikace, Linuxové novinky u SLES15, SAP, Public cloudu a také softwarově-definované datové centrum v podání SUSE. Pavel Veselý ze společnosti Dell EMC se zaměří na Ready Nodes solution for SUSE a Jitka Sotonová ze společnosti OKsystem bude přednášet o školení a certifikaci SUSE.

Pražská konference SUSE Expert Days 2019 začíná v 9:00 hod. a přednášková část potrvá do 16:00 hod. Jako moderátor jí bude provázet známý IT novinář z internetového deníku Lupa.cz Jan Sedlák. „Po maratonu přednášek účastníky pozveme na promítání Voyageru,“ dodává David Vašák. Podrobné informace o programu a registrační formulář pro účastníky naleznete na adrese https://suse.regfox.com/suse-expert-days-prague.

Partnery akce jsou společnosti Dell Technologies, ESET, SAP, SÍŤ, OKsystem a mediálními partnery časopis IT Systems a servery Linuxexpres.cz a Root.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).