Hlavní navigace

Televize nemusí být jen na koukání

Komerční sdělení
Se SMART TV se pobavíte, popovídáte si nebo si i zacvičíte. Pryč jsou doby, kdy televize sloužila jako medium, na které se můžete jen dívat.

Sdílet

Dnes nabízí zcela nové služby a interaktivní funkce, které uživateli doslova usnadní život. 

TV už není pasivní zábava

K tomu, abyste mohli začít využívat veškeré výhody chytrých televizí, stačí jediné. Připojit SMART TV k internetu a nekonečný svět zábavy může začít. Můžete si do televize stahovat oblíbené aplikace, hry, sledovat filmy z videotéky, povídat si přes Skype, bezdrátově propojovat televizor s jinými zařízeními (např. PC, telefon) nebo ho ovládat hlasem a gesty. Právě to je revoluční funkcí nových televizorů Samsung řady 7000 a 8000. Hlasem můžete měnit televizní kanály či hlasitost nebo televizor přepnout do režimu internetu. Televizor reaguje na zhruba šedesát povelů a mluveným příkazům rozumí v mnoha jazycích včetně češtiny. Pokud vás ale tento systém ovládání neuspokojuje, máte tu další možnost: ovládání pomocí gest. Pohybem ruky vybíráte z nabídky menu a sevřením dlaně výběr potvrzujete. Ovládání gesty můžete využít také na hraní her. Samsung nedávno spustil na SMART TV hru Angry Birds, takže si uživatelé mohou úplně poprvé zahrát tuto hru na velké televizní obrazovce a okusit tak maximálně pohlcující a interaktivní zážitek s využitím ovládání hry vlastním tělem. Hráči mohou pohybem ruky ovládat hru včetně natahování praku a aktivování unikátních schopností každého opeřence.

Rozpozná tvář

Inovativní je také technologie rozpoznávání tváří, která umožňuje přihlásit se ke službě Smart Hub a k vašim osobním účtům, aniž byste museli zadávat své ID a heslo. 

Televize podle mých představ

Samsung se v nové generaci televizorů zaměřil také na aplikace. Ty jsou v televizi buď již nastavené, nebo si je prostřednictvím internetu do televize sami stáhnete. Využít můžete aplikace v českém jazyce a pohybující se v českém prostředí. Máte tak přístup k nejčerstvějším informacím a zprávám ze serveru iDnes.cz, on-line půjčovnu filmů, stále více populární archiv televize Nova TV Voyo, kde naleznete i videotéku, streamované vysílání první české hudební televize TV Óčko, aplikaci Autoškola 2012 a v neposlední řadě například užitečnou aplikaci Skiinfo, která informuje o aktuálním sněhovém zpravodajství. A pokud patříte mezi ty, kteří nemají čas chodit do posilovny, oceníte aplikaci Fitness s instruktážním obsahem, ve kterém můžete sledovat také historii svého cvičení.

Na využívání televizního obsahu navazuje koncepce Smart Evolution, která umožní upgrade hardwaru televizoru v budoucích letech. Více informací naleznete na www.samsung.cz.