Hlavní navigace

Tiskárna si sama zavolá

Díky službě proaktivního servisu ePRO vás již neohrozí prostoje v tisku.
2. 10. 2007

Sdílet

Vysoké objemy tisku a optimální vytížení tiskových zařízení s sebou nesou také nutnost správy a údržby strojů včetně doplňování spotřebního materiálu a pravidelných servisních prohlídek. Všechny tyto starosti můžete nyní hodit za hlavu, stejně tak i obavy z dlouhých prostojů v důsledku nedostatku spotřebního materiálu či závady na zařízení.

Konica Minolta nabízí řešení v podobě unikátního systému proaktivního servisu v balíčku služeb ePRO, ten je díky svému komplexnímu zaměření vhodný pro společnosti všech velikostí. ePRO je účinný nástroj pro spojení se servisním centrem dodavatele pomocí digitálních technologií přenosu dat. To zajistí nejen zvýšení komfortu poskytovaných služeb, ale prakticky bezstarostný provoz tiskových zařízení. Případné technické problémy tiskových strojů jsou díky ePRO vzdáleně analyzovány. Odstávka zařízení se zkrátí na minimum v některých případech zasáhne servisní technik ještě dříve, než k závadě vůbec dojde.

Při přípravě podkladů pro pravidelnou fakturaci služeb již nemusíte trávit čas na telefonu a diktovat dodavateli požadované informace. Veškeré podklady jsou díky ePRO dostupné a přesné, aniž by byla vyžadována nějaká aktivita ze strany uživatele zařízení. Váš čas je to nejcennější co máte, vzdálená správa ePRO ho umožňuje využít ještě efektivněji. Vaši zaměstnanci se věnují své práci, Konica Minolta se stará o tisková zařízení.

Systém vzdálené správy ePRO je rozdělen do několika uživatelských úrovní – Basic, Plus, Comfort, Max – díky tomu si vybere ideální kombinaci opravdu každý. ePRO Basic je základní úroveň obsluhy stroje, kdy je zajištěno automatické hlášení servisních požadavků včetně odečtu počitadel. Vyšší stupeň služeb ePRO Plus je rozšířen o automatickou dodávku spotřebního materiálu. Komfortní práci s tiskovým strojem včetně automatické výměny opotřebených dílů umožňuje stupeň ePRO Comfort. Maximální bezstarostnost tisku, předcházení závadám pomocí preventivních prohlídek, analýz a konzultace vytížení stroje – to jsou hlavní výhody nejvyšší úrovně ePRO Max.

Ne vždy jsou tisková zařízení optimálně vytížena. Díky informacím nasbíraným při provozu stroje je mnohem snadnější optimalizovat strojový park. Další úrovní je pak sledování statistik tiskových úloh a optimalizace tiskových služeb přesně podle vašich potřeb.

Více informací