Hlavní navigace

To nejlepší z digitálního marketingu najdete na konferenci WebTop100

Zvučné značky jako jsou Slevomat.cz, ZOOT, LEGO, Danone, a.s., O2 Czech Republic a další se s vámi podělí o cenné know-how a poskytnou navíc užitečné rady pro váš byznys.
12. 10. 2015

Sdílet

Konferenční den nabitý digitálním marketingem představí více než 30 řečníků, včetně několika zahraničních hostů. Listopadová konference WebTop100 se zaměří zejména na to, jak využít neustále se vyvíjející oblast digitálního marketingu a změn chování spotřebitelů ve svůj prospěch.

Z aktuálního programu vybíráme tato témata:

Videoobsah online – za víc práce… čím dál tím víc muziky
Současná mladá generace, a zároveň vaši budoucí zákazníci, už nevědí, co jsou „klasická“ masová média. Jakými kanály šíříte svůj obsah? Chcete zjistit, kde hledat tento typ zákazníků a co je potřeba jim nabídnout? Jan JirsaLEGO se s vámi podělí o své zkušenosti, jak změřit efekt videoobsahu a prozradí, jak je nejmladší generací konzumován.

8 kroků, jak co nejlíp využít agenturu a přitom zůstat partnery
Objevte tajemství jednoho z největších hráčů na telekomunikačním trhu u nás. Jak nastavili spolupráci s online i offline agenturami, a stojí za to ji insourcovat nebo raději nechat mimo firmu? Jiří CaudrO2 Czech Republic, a.s. shrne vlastní poznatky a poučení z různých modelů agenturní spolupráce, kterými si prošli a vás mohou nyní inspirovat.

Data nestačí sledovat. Musíte je i propojit.
Víte, jak propojit online a offline data o svých zákaznících? Identifikujte díky nim preference konkrétního zákazníka, jeho chování i přínos pro vaši firmu. Milan JaneckýWunderman s.r.o. vás naučí, jak propojit sociální a transakční data, a poradí, jak různé datové zdroje přeměnit do vhodné komunikace.

Jak nevyhodit čas a peníze při redesignu webu?
Uvažujete nad změnou současného vzhledu firemního webu nebo teprve stojíte na počátku jeho tvorby? Potom byste měli vědět, jak správně připravit redesign a jak docílit toho, aby byl web úspěšný. Jakub ProvazníkAITOM Digital s vámi projde několik kroků, pomocí kterých dokáží získat to nejdůležitější o byznysu a zapracovat do webu.

Prestižní konference WebTop100 s dlouholetou tradicí se koná ve středu 11. listopadu v Kongresovém centru U Hájků, Na Poříčí 42 v Praze. Sledujte pravidelně program konference WebTop100, který je stále rozšiřován o nové zajímavé řečníky.

Generálním partnerem konference je společnost Forpsi. Hlavním partnerem je společnost Trask solutions. Partnerem akce je XQueue GmbH. Mediálně akci podporují E15.cz, Lupa.czMarketing Journal, Podnikatel.cz, Tyinternety.cz a Živě.cz. Produktovými partnery jsou společnosti POF GROUP S.R.O., Shutterstock a STRV. Organizátorem akce je konzultační agentura Dobrý web, produkčně zajišťuje Internet Info.