Hlavní navigace

To nejlepší z digitálního marketingu přináší jako každý rok konference WebTop100

Všechny, kdo podporují svůj byznys v online prostředí, čeká 12. listopadu den plný inspirace. Ať už vás zajímá zahraniční obchod, právo v digitálu nebo sociální sítě, dorazte na konferenci WebTop100.
17. 9. 2019

Sdílet

Autoři úspěšných projektů ukáží, jak efektivně pracovat s daty, abyste se díky nim prosadili třeba i v zahraničí. Soustředí se na otázky práva v digitálním marketingu i na úlohu komunikace na nejrůznějších sociální sítích. Jsou připraveni vám pomoct vyvarovat se nejčastějším chybám v online.

Již po osmnácté se v programu konference WebTop100 můžete těšit na nejinspirativnější case-studie projektů přihlášených do soutěže WebTop100.

Přednášky, které byste neměli zmeškat:

Jak zvýšit pravděpodobnost, že zrovna příspěvek na vašem facebookovém nebo instagramovém profilu se stane virálem? S Vojtěchem LambertemLCG New Media se detailně podíváme na příspěvky, které dosáhly největších čísel a řekneme si důvody, proč tomu tak bylo.

Vojtěch Lambert

Personalizace je už nyní naprostý buzzword v oblasti digitálního marketingu a CX. Má cenu se o ni vůbec snažit? Jak na to, pokud chcete opravdu docílit personalizovaného zážitku s vaším brandem v digitálu? Jakou roli tam hraje strojové učení a AI? Jestli je pro vás personalizace tématem, o kterém zatím byť jen přemýšlíte, přijďte se inspirovat na přednášku Davida Vopelky.

 David Vopelka

Jak se vyhnout pastím digitálního marketingu na mezinárodní úrovni vám ukáže Thea Windisch,  konzultantka ze společnosti eVisions Advertising. Názorně předvede, že dobře naplánované SEO může rozjet úspěšnou expanzi do zahraničí. 


Thea Zinner

Snaha o ideální komunikaci mezi agenturou a klientem se občas podobá hledání Svatého grálu. Jak lze vylepšit jejich spolupráci, aby z toho profitovali všichni, ukáže na případovkách z Ameriky a střední Evropy Bohumil PokšteflKontentino.

Bohuslav Pokštefl

Jan Eisenreich je právník, specializující se na fintech, právo IT a nová média. Věnuje se právní problematice výkonnostního a influencer marketingu a aktivně publikuje o právu nových technologií. Na konkrétních příkladech ukáže, kde jsou právní hranice obsahového a influencer marketingu.

Jan Eisenreich

A to zdaleka není všechno. To nejlepší z digitálního marketingu uslyšíte 12. listopadu v Národním domě na Vinohradech. Registrovat se na konferenci WebTop100 můžete na webu konference.

Pořadatelem konference je Sherpas. Hlavními partnery jsou AdexpresFORPSI, partnerem je LCG New Media a produktový partner pak EasyEvent. Mediálně akci podporují  Marketing Journal,  Tyinternety.cz, Lupa.czPodnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).