Hlavní navigace

TRANSIT4ISP: nové možnosti globální konektivity

VSHosting představuje novou službu pro poskytovatele internetového připojení.
4. 6. 2018

Sdílet

Autorita v českém kyberprostoru, společnost VSHosting, přichází s další novinkou – službou určenou malým a středním poskytovatelům internetového připojení (ISP). TRANSIT4ISP jim díky špičkové infrastruktuře zajistí nejlepší globální konektivitu za nejnižší možnou cenu. Čerpá totiž z výhod robustní sítě VSHosting postavené na 100Gbps technologii, jejíž kapacity zdaleka nejsou využité.

Kvalitní konektivita

Poskytovatelé internetového připojení mohou být díky existující infrastruktuře VSHosting propojení se zbytkem světa:

  • přes Tier 1 sítě (například Telia s přímým 100Gbps spojením)
  • přes Tier 2 sítě (například Cogent)
  • napřímo ve strategicky důležitých uzlech (například v DE-CIX ve Frankfurtu, největším peeringovém centru na světě)
  • napřímo v NIX.CZ (aktuální kapacita 40 Gbps s možností upgradu na 2 × 100 Gbps) nebo NIX.SK

Spolehlivý hardware

Celá infrastruktura je vystavěná na prvotřídním hardware, který reprezentují především routery Juniper MX960 a switche Nexus 7k + 3k. Vysoká spolehlivost páteřní sítě je zajištěná jak její perfektní redundancí (včetně vlastních optických vláken ve strategických částech trasy), tak i absencí souběhů.

Skvělá cena, bezplatné období a anti-DDoS

Ceny globální konektivity v TRANSIT4ISP začínají již na 0,19 EUR za Megabit a odvíjí se od požadované kapacity. Kromě toho nabízí VSHosting rozšíření základní služby o anti-DDos řešení. Připojit se k datové infrastruktuře dá na několika místech v Praze a Bratislavě a v rámci NIX.CZ a jiných peeringových center. Všechny výhody TRANSIT4ISP si lze vyzkoušet během 30denního bezplatného období.

Více informací včetně kontaktu najdete na www.TRANSIT4ISP.cz.

O společnosti VSHosting

VSHosting je největším a nejrychleji rostoucím Managed Service providerem v České republice a na Slovensku. Zajišťuje provoz každému třetímu e-commerce projektu, většině předních webových agentur a řadě velkých portálů a zpravodajských serverů. VSHosting více než 10 let buduje špičkovou infrastrukturu, jejíž součástí jsou vlastní datová centra a celoevropská datová infrastruktura.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).