Hlavní navigace

TVCON 2015: Největší konference o televizních technologiích u nás

Nahlédněte s námi do budoucnosti. Propojení televize s internetovým videem, mobilními aplikacemi a hrami po obsahové, obchodní i technologické stránce.
3. 3. 2015

Sdílet

Těžko najdeme odvětví, které se vyvíjí rychleji než trh televizních technologií. Nové trendy ve streamovaných médiích, vývoji aplikací, interaktivních a mobilních televizích, SmartTV a Chromcast nás nutí se vzdělávat a stále zdokonalovat. Konference TVCON 2015 se tak stala nepostradatelnou pro každého, kdo chce mít přehled o vývoji médií.

Přijďte mezi nás a staňte se nositelem nových trendů ve vaší společnosti. Být krok napřed se vyplatí. Třetí ročník konference TVCON bude zaměřený na novinky z oblasti televizních technologií, služeb s mediálním obsahem, ale také na měnící se požadavky na vývoj aplikací a mnoho dalších zajímavých oblastí.

Letos se můžete těšit na Petera Rize, COO HBO, nebo Stefana Schneiderse z IRT. Robert Mitka z Českých Radiokomunikací vám představí HbbTV a jejich přínos mediálním společnostem. Televizní společnosti vkládají velké naděje do HbbTV technologie. Co všechno jim HbbTV přinese? Je možné využít HbbTV i pro jiné mediální společnosti? Jaké jsou jeho současné limity?

Filip Ševčík z T-Mobile vás zasvětí do televizních služeb v portfoliu mobilního operátora. Zaměří se na dynamický rozvoj mobilních zařízení a zvyšování rychlosti mobilního internetu a také na digitální televize (IPTV) dostupné na chytrých mobilních zařízeních s přenosem dat v LTE síti. Tomáš Bičík z Mediaresearch vám prozradí více o tématu Kolik obrazovek máš, tolikrát jsi divákem a Petr Mazanec s vámi probere, jaké jsou výzvy, které na vývojáře klade prostředí s mnoha platformami, jejich rozdílnými požadavky, měnícími se operačními systémy a hardware v protikladu s tím, co požaduje zákazník a co koncoví uživatelé.

Setkejte se s předními českými a zahraničními odborníky. Poradí vám, jak využít televizní technologie k podpoře vašeho podnikání. Představí své zkušenosti s jejich zaváděním a následným fungováním v praxi.

Prezentace zahraničních řečníků budou simultánně tlumočeny do českého jazyka.

KDY: 1. dubna 2015 

KDE: Kongresové centrum U Hájků, Na poříčí 42, Praha 1

Seznamte se s přednášejícími a programem na stránkách konference. 

Představu o konferenci si můžete udělat i z fotografií loňského ročníku.

Konferenci TV CON 2015 pořádá server Digizone.cz ve spolupráci se společností Mautilus. Hlavními partnery akce jsou společnosti Samsung, SeznamTP Vision Czech Republic. Partnery jsou České radiokomunikace. Produkčně akci zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).