Hlavní navigace

Ušetřete si pohovory a oslovte špičkové programátory na veletrhu Jobs Dev

Komerční sdělení
Hledáte do firmy dobrého programátora a netušíte, kde ho hledat? 27. května 2017 se v Praze uskuteční vůbec první veletrh práce pro programátory v České republice.

Sdílet

Kromě výstavních prostor až pro stovku firem nabídne i odborné přednášky.

50 pohovorů za jeden den?

Už jste někdy stihli padesát pohovorů za jeden den? “To by nezvládl asi nikdo, většina klasických pohovorů trvá 30–60 minut. Na veletrhu Jobs Dev budou mít návštěvníci jedinečnou příležitost popovídat si se zástupci až stovky prezentujících firem během jediného dne, což je velmi reálné,” říká o veletrhu jeho pořadatel Jan Hlaváč. Na veletrhu Jobs Dev se představí kolem 100 důležitých firem, mezi nimi NetSuite (Oracle), EmbedIT, Unicorn a.s. nebo Accenture. Ale už teď je jasné, že na veletrhu nebude chybět ani některý z gigantů jako Microsoft, Google ad. A možná se tam sejdou dokonce všichni! Chcete pro ně pracovat? Není nic snazšího, než dorazit na veletrh a poznat je osobně. Nemusíte se bát HR specialistů, u stánků firem na vás budou čekat vaši budoucí kolegové z programátorského týmu.

Více než 20 odborných přednášek

Jobs Dev není jen nudný veletrh práce. Kromě výstavních prostor a kontaktů na TOP firmy u nás nabídne i vzdělávací doprovodný program v podobě odborných přednášek. Návštěvníci se mohou těšit na několik paralelních přednáškových proudů dle programovacích jazyků (Java, PHP, JavaScript, C++, C#, Python, .NET a SQL). Jaké konkrétní přednášky zazní? Navržená témata si prohlédněte na webu veletrhu. O konečné podobě přednáškových proudů pak rozhodnou hlasováním účastníci veletrhu.

Neplatit za vstup a ještě si odnést 100 000 Kč

Doprovodný program veletrhu doplní soutěže v programování. Jednotliví vystavovatelé budou mít pro zájemce soutěže o drobné finanční odměny přímo na výstavních stáncích. Několik hlavních soutěží ale nabídne motivační výhru v hodnotě 100 000 Kč. Porovnat síly můžete například v soutěži společnosti NetSuite (Java) a EmbedIT (JavaScript).

Chcete do firmy seniorního programátora? Vyšlete na veletrh ty stávající

Jobs Dev má na nábor lidí jasný názor, klasická náborová rutina tu nikoho nenadchne. Jste-li firma, která potřebuje rozšířit programátorský tým, není nic jednoduššího, než si domluvit podmínky pro vystavovatele na e-mailu admin@jobsdev.cz. Byla by velká škoda, kdyby vám toho “vašeho” vyfoukla jiná firma. Místo HR oddělení ale raději na veletrh vyšlete vaše vlastní programátory. Ti potenciální si o práci ve firmě raději popovídají s budoucími kolegy.

Na veletrh dorazí více než tisíc převážně seniorních programátorů z celé České republiky. Momentální poměr přihlášených je 75 % profesionálních programátorů a pouze 25 % studentů. Průměrná délka praxe v programování i se započtením studentů je 5,3 let.

50 konferencí, 1000 vzdělávacích videí, zkraťte si čekání na veletrh efektivně

Na webových stránkách veletrhu vás čeká ještě jedno malé překvapení. Neustále pro vás hledáme zajímavé oborové akce a vzdělávací videa, která mohou být pro programátory užitečná. Na webu veletrhu proto najdete seznam 50 konferencí pro programátory, které můžete navštívit v roce 2017. A také ultimátní seznam tisícovky videí z již proběhlých přednášek pro programátory v češtině.

Partneři veletrhu Jobs Dev 2017

Hlavními partnery veletrhu jsou firmy EmbedIT, specialista na IT řešení pro finanční sektor, a Spaceknow, startup ze Sillicon Valey, který se zaměřuje na analytické systémy pro komerční i vládní sektor (jejich krédem je přinést transparentnost do globální ekonomiky). Dalším partnerem veletrhu je technologická společnost EPAM systems.

Komunitními a programovými partnery jsou CZ HUG, Pyvec.org, Vzhurudolu.cz a .NETcollege.

Jobs Dev 2017

Kdy: 27. května 2017 od 8.00 do 19.00

Kde: Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6

Účast je zdarma

Registrujte se na jobsdev.cz

Průběžné info najdete i na Facebookové stránce veletrhu

Twitter @jobsdevcz

Chcete prezentovat svou firmu? Stačí se ozvat. Pořadatelem veletrhu Jobs Dev je Jan Hlaváč, e-mail admin@jobsdev.cz, tel. 777 129 678