Hlavní navigace

Virtuální hostingová firma na míru? U Hosting90.cz žádný problém

Český poskytovatel VPS umožňuje svým partnerům vytvořit vlastní virtuální hostingovou firmu, a to zcela zdarma.
25. 9. 2019

Sdílet

Hosting90.cz, jeden z nejlevnější poskytovatelů VPS v České republice, připravil pro své velkoobchodní partnery službu, se kterou si vytvoří vlastní virtuální hostingovou firmu. A to včetně personalizovaného uživatelského rozhraní.

Dva modely spolupráce: Reseller a White Label

Pokud vás zaujala nabídka Hosting90.cz, máte jako poskytovatel hostingových služeb hned dvě možnosti, ze kterých můžete vybírat: Reseller a White Label. Obě varianty jsou vedeny tak, aby uspokojily i náročnější požadavky webových studií, ISP poskytovatelů, systémových integrátorů a vývojářů aplikací.

Reseller

Základní model, se kterým vytváříte zákazníkům přístupy do on-line rozhraní pro správu jednotlivých služeb (nejčastěji domén a hostingů). Vaši klienti si tak mohou přizpůsobit parametry vybrané služby či založit novou e-mail schránku pohodlně v prostředí svého účtu. Uživatelské rozhraní si navíc nasměrujete na svou doménu a upravíte si vizuál, aby ladil s identitou vaší značky. Varianta Reseller je bezplatná a vhodná pro všechny, kteří nepotřebují úplný systém s billingem či vlastními programy. 

White Label

Jedná se o kompletní zázemí pro poskytování virtuálních serverů, webhostingů a domén. Umožňuje vám spravovat virtuální společnost se vším všudy. Získáte přístup k billingu (včetně napojení na vlastní platební metody) a možnost vytvářet vlastní VPS plány. Zatímco vy pečujete o své klienty, Hosting90.cz dbá o hladký chod serverů, dostupnost jednotlivých služeb a poskytuje vám zákaznickou podporu. Velkým plusem White Label je rovněž zefektivnění a automatizace. Vaši zákazníci mohou skrz své on-line rozhraní sledovat útratu za poskytované služby a komunikovat s vámi pomocí integrovaného ticketovacího systému. Zvládnou si rovněž sami zřídit VPS nebo doménu s webhostingem, nastavit parametry služby či vytvořit e-maily. Vy tak získáte více prostoru se věnovat svému podnikání.

Uživatelské rozhraní, API a další výhody

Hlavní výhodou virtuální hostingové firmy u Hosting90.cz je její variabilita. Jako jedni z mála na českém trhu poskytují možnost přizpůsobit si prostředí svým potřebám. V praxi to znamená, že uživatelské rozhraní poběží na vaší doméně, a zároveň také ponese vaše firemní barvy a logo. V rámci White Label modelu můžete mít dokonce vše na vlastních IP adresách.

Další výhodou, která nemá v České Republice obdoby, je využití API u obou výše zmíněných modelů. Díky němu lze integrovat ovládání služeb do vlastního rozhraní. Současně může být API použito pro automatické zřizování služeb. To ocení zejména vývojáři aplikací, kteří chtějí svým klientům nabídnout aplikaci rovnou na infrastruktuře, na které běží.

Tím to ale nekončí. Hosting90.cz poskytuje i řadu dalších výhod:

  • Automatizace a efektivnost - Díky uživatelsky přívětivému prostředí a možnosti udělovat přístupy zákazníkům si ušetříte spoustu času s vyřizováním drobných úkonů. Chce si váš klient vytvořit nový e-mail nebo upravit základní parametry služby? Vše zvládne sám a rychle ve svém rozhraní.
  • Rychlost - Virtuální hostingovou firmu si zřídíte během chvíle přes internet. Nemusíte čekat na dlouhé schválení. Vše je funkční za pár minut. 
  • Cena - Model Reseller je zcela zdarma. Hosting90.cz navíc klade důraz na cenovou transparentnost. V případě placených služeb se proto nemusíte bát, že by na vás vyskočila ve finále mnohonásobně vyšší cena. Viditelná cena je finální.
  • Přehlednost - Vy i vaši klienti se v uživatelském rozhraní rychle zorientujete. Vše je děláno intuitivně a jednoduše. Cílem je vytvořit prostředí, které usnadní práci nejen vám, ale i vašim zákazníkům.

Hledáte-li systém, pomocí kterého budete provozovat virtuální hostingovou firmu, doporučujeme právě model Reseller. Je bezplatný a pro základní úkony bohatě dostačující. Používat jej můžete téměř okamžitě, stačí se zaregistrovat na stránce Hosting90.cz, navolit si požadované parametry v nastavení a je hotovo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).