Hlavní navigace

Virtuální servery od Hosting90.cz si zřídíte sami do 5 minut

Jeden z nejlevnějších poskytovatelů VPS vychází vstříc klientům. Zřízení trvá pár minut a stojí od 75 Kč/měsíc.
4. 9. 2019

Sdílet

Zřízení virtuálního serveru je v dnešní době záležitost několika minut. Z pohodlí domova či kanceláře si můžete během chvíle objednat a nastavit vlastní server dle svých požadavků. Stačí vám k tomu platební karta. Jednoduché, rychlé a bez čekání.

S touto skvělou službou přišel Hosting90.cz, který poskytuje VPS pomocí vlastní cloudové samoobsluhy už 10 let. Po celou dobu se snaží posouvat dopředu a vycházet svým zákazníkům vstříc. Výsledkem je jednoduché zřízení, správa VPS a skvělá cena, která dává jejich klientům prostor pro hostování webových projektů a firemních aplikací.

Hosting90_obrázek

Vše pod jednou střechou

Kromě VPS má firma ve své nabídce také webhosting, emailhosting a domény. Pro pohodlí klientů pak celý ekosystém služeb sdružili na jednom místě. Veškeré služby jsou proto navzájem provázány a můžete je spravovat z jednoho uživatelského prostředí. 

 Hosting90_webapps

Hosting90.cz vedle LINUXových distribucí nabízí také využití licencovaných produktů společnosti Microsoft. Velkou výhodou je také aplikační nadstavba LAMP, která patří k jejich nejpoužívanějším systémům a rovněž ji lze upravovat pohodlně z uživatelského rozhraní.

Cena/výkon v porovnání s konkurencí

K hlavním hodnotám Hosting90.cz patří spolehlivost a cenová transparentnost. Platit proto budete přesně tolik, kolik uvidíte. Žádné záludné podmínky ani klamné ceny. Máte také možnost si nastavit vyúčtování tak, jak vám bude vyhovovat – denní, měsíční či roční. Můžete si proto objednat VPS na jeden měsíc, nebo jen na pár dnů a vše si vyzkoušet.

Virtuální servery jsou v rámci nabídky rozděleny do několika výkonnostních balíčků: od VPS s 1×vCPU, 2 GB RAM a 20 GB SSD až po nejvýkonnější VPS s 16×vCPU, 60 GB RAM a 960 GB SSD. 

Nejmenší VPS začíná na ceně 75 Kč/měsíc. Kompletní ceník najdete na stránkách Hosting90.cz.

Výhody, které vás s Hosting90.cz čekají

  • Rychlost - Během chvilky si zakoupíte a vytvoříte vlastní server. Stačí vám k tomu platební karta. Nečekáte na žádné schválení ani nahození serverů. Vše je funkční během pár vteřin.
  • Cenová transparentnost - Žádná omezení a věty typu “tuto měsíční cenu získáte pouze při ročním předplatné”. Viditelná cena je finální. Navíc si můžete vybrat z několika způsobů vyúčtování. 
  • Kvalita za příjemnou cenu – Cílem Hosting90.cz je poskytovat kvalitní služby za přijatelnou cenu. Na trhu se proto díky poměru cena/výkon drží na krásných prvních místech. 
  • Přehledné uživatelské rozhraní - Rychle se v něm zorientujete a snadno si v něm nastavíte vše potřebné. Nemusíte psát na podporu, ani čekat na vyřízení žádosti. V uživatelském rozhraní si nastavíte či upravíte parametry serveru sami.

Pokud tedy hledáte provozovatele VPS pro svůj projekt, nebo vás čeká přechod z fyzického serveru na virtuální, Hosting90.cz vám nabízí ideální podmínky za příznivou cenu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).