Hlavní navigace

VSHosting masivně rozšiřuje své řady. Skočíte k nám na palubu?

Komerční sdělení
Dokážete se nadchnout pro smysluplné projekty, které mají celosvětový dopad? Pak jste se dostali na to správné místo.

Sdílet

Naším cílem je ukázat, že práce u nás je jedním z těch nejlepších rozhodnutí ve Vašem životě. Jsme ambiciózní a rychle se rozrůstající tým nejlepších specialistů ve svém oboru. 

 

VSHosting se stará o tisíce významných internetových projektů v ČR i zahraničí. V loňském roce VSHosting odstartoval provoz svého vlastního datového centra ServerPark, které je nejmodernějším datacentrem v ČR. Součástí ServerParku jsou i nové moderní kanceláře, jejichž součástí je chillout zóna s xboxem, 65'' 4k TV a filmy, neomezeným bohatým občerstvením a od příštího měsíce také fitko. Přes léto bude možnost pracovat venku a užívat si pohromadě tzv. “grilovací pátky.”

Podívejte se, jak jsme v srpnu 2015 otevírali naši základnu a datacentrum ServerPark nebo jak jsme si minulý týden užívali na teambuildingu na motokárách.

VSHosting meziročně roste až o 30%. Tento růst bude akcelerovat i v souvislosti se zahraniční expanzí (Polsko, UK, USA a další) a startem dalších mezinárodních projektů, které už čekají za rohem na spuštění. Z tohoto důvodu hledáme desítky technických nadšenců do našeho týmu a na konci tohoto roku nás tak bude až k 80 zaměstnancům. Podívejte se na naše kariérní stránky www.rostemespolecne.cz a přečtěte si o nás více.

Tento měsíc jsou “in” následující pozice:

PHP, SQL vývojář

Jste zkušený a nadšený PHP, SQL vývojový maniak, který by chtěl spolupracovat se stabilní a mezinárodně rostoucí společností? Pak nebude problém si sjednat schůzku u nás v ServerParku a nastavit ty nejlepší podmínky vzájemné kooperace. Těšíme se na váš email!

Angular, JavaScript vývojář

Je Vaší doménou vývoj webových aplikací v Angular, JavaSript nebo HTM5? Máte zkušenosti s verzováním kódu  a nadšení pro tvorbu GUI? Pokud ano, pak přesně Vás hledáme. Budeme rádi, když se nám ozvete a potkáme se osobně, kde budeme moci probrat detaily naší spolupráce. 

HW/DC technik

Máte vztah k hardware a počítačům? Jste rozený kutil? Chcete se podílet na provozu nejmodernějšího datacentra, stavět a montovat výkonné servery, testovat nové technologie a zapojovat sítě? Pak bez problémů zapadnete do našeho HW/DC týmu, který se přesně o tyto věci stará.

Podívejte se na kolegy z HW/DC týmu v reportáži České televize při zkouškách spolehlivosti ServerParku.

Junior Linux Admin

Zajímáte se o Linux, ale nemáte zatím dost znalostí? Chcete se stát špičkovým adminem? Dáme Vám možnost jako nikde jinde. Pod zkušeným vedením to můžete za pár měsíců dotáhnout na Linux Guru pozici. Na juniorské pozici nám navíc pomůžete se základní správou serverů a budete se postupně seznamovat s novými technologiemi, které používáme.

Linux Guru

Jste ostřílený linuxák? Neexistuje problém, se kterým byste si neporadil? Jste senior povahou i znalostmi? Tak to jste možná skvělý kandidát do našeho Linux Guru týmu, který se stará o chod serverů velkých internetových portálů, clusterů apod. Dáme vám šanci naučit se nové technologie a pracovat v technologicky zajímavém prostředí.

Nenašli jste v této nabídce vhodnou pozici, která je Vám vlastní, ale jste odborníkem na jinou část IT? Nevadí, napiště nám i tak a třeba se Vám v krátké době ozveme s nabídkou práce. Konkrétně se zajímáme o obsazení pozice síťovými specialisty. 

Napište nám na job@vshosting.cz a připojte CV nebo navštivte web www.rostemespolecne.cz, kde najdete detailní popis všech nabízených pozic a spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře. Obratem se Vám ozveme a nabídneme volné termíny na setkání u nás v ServerParku, kde se pobavíme o možnosti stát se členem týmu VSHosting.