Hlavní navigace

VSHosting spustil globální CDN a hledá talenty pro raketový růst

Komerční sdělení
Po spuštění vlastní CDN a nové emailové platformy vyvíjí VSHosting novou unikátní cloudovou platformu.

Sdílet

VSHosting před několika měsíci oficiálně uvedl nabídku CDN, která slouží pro akceleraci rychlosti webů a snížení zátěže na serverech klientů. VSHosting CDN běží již od listopadu loňského roku a od té doby byla v pilotním provozu nasazena u prvních několika set klientů.

Evropa a USA jsou prioritou

VSHosting CDN pokrývá USA a Evropu a je postavena na vlastní infrastruktuře VSHostingu. Dle klientů, kteří přešli od konkurenčních CDN, drží VSHosting CDN vysokou laťku z hlediska zrychlení webu a latencí. Dále má VSHosting v plánu rozšiřovat CDN síť od Ruska, Asie a Jižní Ameriky a v průběhu září přibudou další POPy i po Evropě (Londýn, Madrid).

Nové funkce

VSHosting staví CDN na ultravýkonné infrastruktuře s fullSSD poli a ohromnému množství operační paměti, aby bylo možné všechny používané cachované soubory distribuovat uživatelům z nejrychlejší možné paměti. Samozřejmostí jsou prvky jako podpora http/2, Let’s Encrypt nebo možnost volby, zda se má CDN řídit http hlavičkou na serveru klienta, či zda se má nastavení cache vynutit přímo na straně CDN. V klientském rozhraní je možnost i volby lokality, pro které je CDN účinná.

Mezi unikátní vlastnosti VSHosting CDN patří také pracně vyjednané individuální vlastnosti propojení s klíčovými globálními TIER1 operátory, takže se VSHosting CDN daří směrovat například americké uživatele na americkou část CDN a evropské uživatele do Evropy a to i v případě operátorů, kteří jsou s CDN propojeni na více kontinentech a často tak u konkurenčních CDN. Například veškerý traffic k dané CDN směrují pouze na jedno místo propojení, čímž se pro část uživatelů daného operátora vytrácí všechny výhody CDN v podobě zrychlení webu.

Výhodné ceny

VSHosting CDN neomezuje ani nezpoplatňuje množství requestů a cena je založena pouze na množství přenesených dat. Cena je nastavena oproti konkurenčním CDN službám výhodněji a klient má navíc možnost zvolit některý ze zvýhodněných CDN balíčků nebo využívat Pay As You Go metodu.

Implementace služby VSHosting CDN je velice jednoduchá a VSHosting nabízí 14 denní bezplatné zkušební období. Více informací na https://www.vshosting.cz/cdn/

Nové služby a expanze

Vedle VSHosting CDN, která ještě letos dosáhne akcelerace více než tisícovky webů a která bude brzy provozována pod vlastním brandem F1CDN, spustil VSHosting na konci roku 2016 vlastní mailovou platformu CloudMail, která již nyní zajišťuje provoz více než 50 000 uživatelů.


Paralelně s rozvojem již existujících služeb VSHosting pracuje na nové cloudové platformě Zerops. S aktuálním i plánovaným růstem rozšiřujeme náš tým v ČR i zahraničí.

Jak to vypadá ve VSHostingu

 

Proč VSHosting

  • stabilní technologická firma fungující 11 let se startup atmosférou
  • žádné korporátní nesmysly – zbytečné porady a neefektivní postupy apod.
  • pohodlné kanceláře se zahradou a grillem, xboxem, lego technik, fotbálky a dalšími nezbytnostmi
  • zázemí vlastní budovy se špičkovým datacentrem ServerPark
  • benefity, které mají smysl – zajištění mobility, stálé občerstvení
  • rozpoznávání talentu a potenciálu členů týmu

Koho do VSHostingu hledáme:

Linux Admin Team Leader (junior team)

Junior Linux Admin

Senior Linux Admin

Frontend developer

Product Leader(Zerops.io, F1CDN)

Marketing Guru

Marketing Content specialista

Community specialista – získávání feedbacku od klientů, vytváření návodů a postupů pro klienty, pomáhání ve zvyšování spokojenosti klientů apod.

Account manager pro presales a postsales péči o klienty (VSHosting)

Sales Leader (VSHosting)

Pokud se s námi chcete podílet na tvorbě nových služeb a pracovat s námi pro velké a zahraniční klienty, přijďte si s námi nezávazně popovídat. Napište nám na job@vshosting.cz nebo přímo VSHosting CEO Damirovi Špoljaričovi na ceo@vshosting.cz