Hlavní navigace

Vychytaná taxi aplikace: stačí dva dotyky a vůz je na cestě k vám

Komerční sdělení
Největší pražská taxislužba AAA představuje vylepšenou mobilní aplikaci. Aplikace, která umožňuje nejrychlejší objednávku taxi po Praze, je příkladem, jak šikovně využívat chytré telefony.

Sdílet

Automatická lokalizace polohy, výrazný zelený buton, kterým na dva dotyky objednáte vůz, výpočet orientační ceny a další vychytávky. Aplikace vám umožní objednat taxi rychle a bez poplatků za telefonní hovor.

Zákazník si přitom může vybrat taxi dle požadavků (ať už se jedná o velikost vozu, jazykové znalosti řidiče, požadavek na platbu kartou aj.) a vždy pojede za garantovanou sazbu.

Mobilní aplikace AAA Taxi pro Android, iOS, web

Zdarma pro Android, iOS, web

Pro pohodovou jízdu si potřebujete stáhnout mobilní aplikaci, která je v App Store a Google Play k dispozici zdarma. Nemusíte se přitom nijak registrovat, po jejím spuštění uvidíte v telefonu svoji aktuální polohu a můžete začít objednávat.

Objednávka vozu

Aplikace po spuštění automaticky rozpozná vaši polohu podle GPS nebo Wi-Fi. Tuto polohu vám pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu. Polohu lze změnit výběrem ze seznamu adres nebo upřesnit přímo v mapě. Po lokalizaci můžete ihned objednávat – stačí dva dotyky a vůz je na cestě k vám. Objednávku potvrdíte pomocí zeleného tlačítka v posledním kroku a pak již jen sledujete příjezd objednaného taxíku na mapě přímo v aplikaci. Aplikace vám zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu i telefonní spojení na řidiče. Přes aplikaci můžete kontaktovat objednaného řidiče během doby, kdy k vám přijíždí a domluvit se např. na přesném čase vašeho příchodu k vozu.

Využijte vychytávky

Potřebujete přepravit zavazadlo nebo psa? Žádný problém. V rámci volitelných požadavků můžete upřesnit svoji objednávku na vůz, jako je převoz zavazadel, zvířete nebo větší počet pasažérů. Před odesláním objednávky také můžete zadat cílovou adresu, díky které se vám zobrazí orientační cena a časový odhad trvání jízdy.

Jízdu uhradíte v hotovosti nebo platební kartou prostřednictvím terminálu u řidiče. Požadavek na platbu kartou vyřešíte zadáním přímo do aplikace při objednávce. Společnost AAA Taxi v nejbližší době vydá aktualizaci, která nově umožní bezhotovostní platbu za jízdu v rámci aplikace. V aplikaci bude možno zadat údaje o své platební kartě a uskutečnit bezhotovostní platbu.

Mobilní aplikace AAA Taxi – určení polohy a odhad ceny jízdy

Garance ceny

Je skvělé, že nemusíte taxík vybírat podle ceny a mít jistotu, že vás při objednávce přes aplikaci všechny vozy AAA svezou po Praze za sazbu 19,90 Kč/km, i když třeba právě panuje dopravní špička. Nemusíte složitě a dlouho lovit nejlevnějšího a nejbližšího taxíka. Můžete se spolehnout, že s touto aplikací bude objednávka vozu vždy rychlá a jednoduchá.

Cenu jízdy na trase můžete během cesty sledovat na virtuálním taxametru, který lze spustit v aplikaci při nástupu do vozu. V případě oprávněné reklamace ceny jízdy, kdy dojde k předražení jízdy, vrací AAA Taxi jízdné v plné výši zpět klientovi.

Mobilní aplikace AAA Taxi – potvrzení objednávky a sledování vozu v mapě

Nová generace aplikace

Taxislužba AAA Taxi spustila první verzi aplikace pro Android a iOS v roce 2012. Aktuálně patří mezi nejpoužívanější taxi aplikace. Společnost zároveň připravuje novou generaci taxi aplikace, jež bude používat maximum technologických novinek. Tato generace aplikace bude obsahovat nové platební možnosti a nejjednodušší způsob mobilního objednávání taxi na trhu.

AAA Taxi – největší taxislužba v Praze i ČR

Hlavní výhody

  • Rychlá objednávka vozu na dva dotyky
  • Jednotná sazba za km jízdy v kteroukoliv hodinu (jízdné 19,90 Kč/km, nástupní sazba 25 Kč, čekání 4 Kč/min.)
  • Výběr taxi na základě zvolených kritérií (typ vozu, jazyk řidiče aj.)
  • Online sledování příjezdu taxíku v mapě
  • Možnost přes aplikaci kdykoliv kontaktovat živého operátora na dispečinku