Hlavní navigace

Vychytávky v PPC, UX a SEO pro e-shopy zazní na E-Business Akademii

Jaké jsou aktuální vychytávky pro e-shopy v PPC, UX, SEO a inzerci na zbožových vyhledávačích, které byste měli znát? To prozradí čtyři odborníci na digitální marketing.
15. 11. 2016

Sdílet

Jak uspět se svým e-shopem v příštím roce? To je ústředním tématem listopadové E-Business Akademie, která se koná v pondělí 28. listopadu na pražských Vinohradech. Tentokrát se bude zabývat hned několika tématy digitálního marketingu. Těšit se můžete na odborníky, kteří vypíchnou to nejdůležitější. Mluvit se bude o oblastech, které v propagaci každého dobrého e-shopu hrají důležitou roli. Pokud nestíháte sledovat všechny vychytávky v PPC, UX či SEO, tak byste neměli na E-Business Akademii chybět.

Na koho se můžete těšit?

Jiří Chomát získal během práce pro Seznam.cz a Mall.cz zkušenosti s utvářením produktových a marketingových strategií, technologiemi i PR. Dvacet let se pohybuje v e-commerce a nyní pomáhá firmám s podnikáním na internetu. Ve své prezentaci prozradí, jak zdůraznit své silné stránky, ale i jak otočit ty slabé ve svůj prospěch. Dozvíte se také, jak se odlišit od konkurence a navýšit tak obchodní zisky.

Heureka.cz, Zboží.cz, Glami i další vyhledávače zboží přinášejí e-shopům desítky procent tržeb. Ve své prezentaci Michal Janík představí 3 principy řízení kampaní právě v těchto vyhledávačích, které pomohou navýšit zisk e-shopu.

Jan Kvasnička se věnuje UX, použitelností webu, zvyšováním konverzních poměrů a návrhem, tvorbou a testováním webových aplikací. Během jeho vystoupení zazní novinky a inovace v UX/CRO a vše ukáže v praxi na reálných e-shopech.

Petra Větrovská se zabývá PPC reklamou již 11 let. Poradí, jak kampaně v Adwords a Skliku připravit na rok 2017, a ukáže účastníkům několik příležitostí, které jsou v kampaních inzerentů nejčastěji podceněné.

Seminář E-Business Akademie se bude konat v pondělí 28. listopadu od 14:00 hodin v Royal na Vinohradské 48, Praha 2. Registrujte se na webu akce, ať máte svá místa jistá.

Hlavním partnerem semináře je Shopware, mediálním partnerem je Podnikatel.cz. Pořadatelem a odborným garantem akce je Asociace pro elektronickou komerci. Akci za podpory Royal organizuje TUESDAY Business Network.

 
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).