Hlavní navigace

Vypínáme analog – přesvědčí diváky obsah digitálních sítí?

Zajímá Vás dopad vypínání zemského analogového televizního vysílání na diváky? Jsou na tento krok televize i vysílací společnosti dostatečně připraveny? Přijďte o tomto tématu diskutovat na konferenci Kulatý stůl o digitalizaci.
15. 3. 2009

Sdílet

Hlavním tématem konference Kulatý stůl o digitalizaci (http://konfe­rence.digizone­.cz/) bude vypnutí analogového vysílání, které proběhne v dubnu 2009 v Praze. Jak jsou na tento krok televize, diváci i vysílací společnosti připraveny? Jsou diváci v dalších regionech, kde se zatím analogové vysílání nevypíná, motivovaní k přechodu na digitální příjem televize? Je obsah digitálních sítí motivací k tomuto kroku?

Na tyto otázky se pokusí odpovědět v pořadí šestá odborná konference Kulatý stůl o digitalizaci, která proběhne v úterý 31. března 2009 od 9:00 v hotelu Jalta, Václavské náměstí 45, Praha 1. Konferenci pořádá server o digitálním vysílání DigiZone.cz (www.digizone.cz)

Registrujte se včas. (http://konfe­rence.digizone­.cz/registrace/)

Program konference (http://konfe­rence.digizone­.cz/program/) bude rozdělen do tří panelových bloků, které se budou věnovat následujícím tématům:

  • BLOK I: Vypínání analogu v Praze
  • BLOK II: Plnoformátové televize
  • BLOK III: Tematické kanály

Konferenci moderuje Jan Potůček. Mezi řečníky a panelisty se objeví Petr Dvořák, generální ředitel televize Nova, Marek Singer, generální ředitel televize Prima, Janka Vozárová, generální ředitelka televize Barrandov, Jiří Balvín, generální ředitel televize Óčko, a další.

Partnerem konference je společnost SES Astra (www.ses-astra.com), mediálním partnerem magazín Marketing&Media (www.mam.cz).

Loga partneři
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).