Hlavní navigace

Vyplatí se vaší firmě přejít na cloud? Podívejte se na diskuzi expertů

Komerční sdělení  Autor: Taktiq Communications
Co všechno se dá přesunout do digitálního prostředí? A co se nedá? Proč je dnes uložení dat na cloudu často bezpečnější než ve firmě? Jak se digitalizace projevuje v personalistice firem a jaké s sebou nese nástrahy?

Sdílet

O tom, že nejen kanceláře, ale celé společnosti můžou být bezpapírové, se mluví již dlouho. Jaká je ale realita v roce 2021? Přehled si můžete udělat u epizody video pořadu Tvize.cz, kde se s moderátorkou Michalou Hergetovou u kulatého stolu sešlo několik expertů. Diskuze o cloudových řešeních, práci bez papíru, procesech ve firmách, GDPR a bezpečnosti dat, se účastnila Markéta Bauerová (obchodní ředitelka společnosti OpenText v České republice), Radek Blecha (CIO ve společnosti Česká spořitelna), Štěpán Bouda (šéf inovací ve společnosti Sabris) a Tomáš Jabůrek (CIO společnosti E.ON).

Zajímá vás víc? Zúčastněte se konference Grow with Cloud™ společnosti OpenText

Společnost OpenText pomáhá firmám po celém světě v digitální transformaci, která umožňuje získat náskok před konkurencí. Pokud vás zajímá, jak cloudová řešení a information management pomáhají akcelerovat firemní růst, registrujte se na mezinárodní virtuální konferenci Grow with Cloud™, která se tímto tématem zabývá v kontextu střední a východní Evropy.

Konference Grow with Cloud™ společnosti OpenText se koná 21. října 2021 od 10:00. Program, prezentující a registraci najdete zde.