Hlavní navigace

WebTop100 uvítá řečníky TOP značek a 300 návštěvníků

O tématech, která nejčastěji rezonují dnešním trhem, budou na konferenci hovořit e-shopy i velké společnosti. Připravte se zdolat svět digitálního marketingu díky jejich know-how.
9. 11. 2016

Sdílet

V úterý 15. listopadu nabídne konference WebTop100 pracovníkům v digitálním marketingu ojedinělé prostředí networkingu, kde se budou moci setkat s lidmi ze stejného oboru, vyměnit a hlavně sdílet své zkušenosti.

V průběhu dne vystoupí přes 40 předních odborníků na jednotlivé oblasti digitálního marketingu a přinesou vám konkrétní tipy, návody a aktuální trendy. V sále Fórum budete mít navíc možnost potkat se s vybranými řečníky, kteří vám budou k dispozici po svých přednáškách pro zodpovězení vašich doplňujících otázek.

Čekají vás přednášky společností TESCOMA, Slevomat.cz, O2 Czech Republic, Heureka.cz, Alza.cz, Rohlik.cz, Bageterie Boulevard, OLYMPUS Czech Group a dalších. Kompletní program najdete na webu konference. A pokud patříte mezi nadšené uživatele sociálních sítí, nezapomeňte sledovat Událost Konference WebTop100 na Facebooku a #WT100 na Twitteru.

Důvodů, proč se zúčastnit, je bezpochyby spousta. Pokud jste zvědaví, jaké přednášky doporučuje Luboš Plotěný, ředitel Dobrého webu a Garant projektu WebTop100, podívejte se na jeho krátkou pozvánku.

Na konferenci vás také srdečně zvou:

Kateřina Krásová, Marketingová ředitelka Hypoteční banky

Ve své přednášce bude mluvit o obsahové strategii Hypoteční banky. Prozradí vám, proč dělají to, co dělají a co se při tom naučili.

David Beneš, Výkonný ředitel Jablotron Alarms

Od Davida Beneše se dozvíte inspirativní příběh o tom, jaká data získali díky mobilní aplikaci a v čem jim v rámci komunikace s koncovými zákazníky pomohla.

Hlavními partnery konference jsou společnosti Forpsi a Trask solutions. Partnerem akce je OWOX. Mediálně akci podporují E15.cz, Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz a Živě.cz. Produktovými partnery jsou Audioteka.cz, ChargeBox a STRV. Organizátorem akce je konzultační agentura Dobrý web, produkčně zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).