Hlavní navigace

WEBWASHER - Ochrany pro prostředí Web 2.0 a řízení využívání Internetu zaměstnanci

S příchodem Web2.0. přichází i nová ohrožení, proti kterým jsou klasická řešení nedostačující. Nutností dnes je nejen ochrana proti virům, ale i proti malwaru, a aplikace těchto ochran na veškerou firemní komunikaci.
29. 9. 2007

Sdílet

Řešení od společnosti Secure Computing přináší komplexní ochrany pro prostředí Web 2.0 a řízení využívání Internetu zaměstnanci. Webwasher je založen na využívání proaktivní ochrany, kontrole https a globální inteligenci TrustedSource, která je s příchodem Web2.0. nutností.

Toto modulární řešení si poradí s hloubkovou inspekcí web provozu a zabezpečením obsahu komunikace v rámci mnoha protokolů, včetně http, https, smtp a FTP. V základu řešení najdete Secure Cache. Tolik stále žádaná funkcionalita je doplněna o jedinečné metody opětovné kontroly uloženého obsahu při aktualizaci signatur.

Anti Malware modul je unikátní řešení detekce škodlivých kódů na základě chování, doplněný o tradiční aktualizace signatur virů a spywarů a o dokument Inspektor, který dokáže zamezit úniku citlivých dat ze společnosti. Diky své unikátní proaktivní ochraně dokáže tento modul ochránit síť i ve chvíli, kdy signatury nejsou ještě k dispozici. Důkazem kvality je opakované vítězství v testech AV Labs.

Modul URL Filtrace dokáže významně snížit ztráty způsobené poklesem výkonnosti zaměstnanců a samozřejmě i významně snížit plýtvání internetovou konektivitou.

Velmi užitečným modulem je SSL Scanner, který vyplňuje vážný nedostatek v oblasti bezpečnosti IT. Kontrolováním šifrované komunikace uživatelů se zdroji na Internetu lze zabránit průniku virů a škodlivého obsahu skrytého v SSL (https).

Mezi moduly Webwasher patří i Anti Spam s phishingovou ochranou a unikátní technologií MethodMixTM, včetně napojení na TrustedSource.

Webwasher je dostupný ve 4 řadách appliance a rovněž jako SW pro OS LINUX, WIN2003 a Solaris.

Více informací: www.comguard.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).