Hlavní navigace

Zaplaťte pár korun za hosting a máte webdesignéra za tisíce zdarma

Komerční sdělení
Známá internetová osobnost Radek Hulán hodnotí krátce službu "webové stránky zdarma " pro každého klienta webhostingové společnosti banan.cz.

Sdílet

Pokud chcete mít na internetu svoji vlastní prezentaci, musíte platit každý měsíc za její hostování. Webhosting by to měl být samozřejmě kvalitní, s nonstop technickou podporou a nejlépe za rozumnou cenu.

Toto přesně v banan.cz dobře umí – za pár korun měsíčně Vám nabídnou nadstandardních 20GB prostoru pro Váš web, technickou podporu dostupnou 24 hodin denně, garantovanou dostupnost stránek nad 99,8%, a (pro IT odborníky) samozřejmě poslední verze nejen Apache, MySQL, PHP, ale navíc i PostreSQL, Firebird a SQLite databází.

Ani projekt pro virtuální sídla a kanceláře www.lexia.cz není problém provozovat zdarma!

Webhosting máte tedy zajištěn, levně a spolehlivě, zbývá investovat několik desítek tisíc do tvorby samotné webové prezentace – do webdesignéra.

Je to ale opravdu nutné?banan.cz webhosting vědí, že nikoliv! Nabídnou Vám tvorbu webových stránek zcela zdarma. Když si u nich objednáte webhosting, nabídnou Vám opravdu zcela zdarma práci webdesignérů → vytvoří Vám grafický návrh stránek, navrhnou základní kostru stránek, vloží do stránek kontaktní formulář, fotogalerii, neomezené množství článků i komentářů. Web můžete snadno prolinkovat se sociálními sítěmi, Facebookem a Twitterem.

Další příklad užití webových stránek zdarma – RadovanKaluža.cz.

Na vás pak zůstane jen naplnit obsah – napsat články (nápověda jak na to). Tato operace je stejně snadná jako psaní textu v Microsoftu Wordu. Text z Wordu nakonec můžete přímo zkopírovat do vašich nových stránek, převede se automaticky a zachová se i jeho formátování.

Bar Červená Duna na Stodolní rovněž zvolil řešení www.banan.cz.

A pokud si nebudete vědět rady? Poradenství k úpravě stránek máme také zdarma. Jen pošlete e-mail. Pokud chcete ušetřit desítky tisíc Kč za webdesignéra, kontaktujte banan.cz webhosting na podpora@banan.cz. Zaplatíte jen ten webhosting. A ušetřené nemalé peníze budete moci investovat třeba do propagace nového webu a přilákání zákazníků.

autor komerčního sdělení: Radek Hulán