Hlavní navigace

Zítra vychází životopisná kniha Steva Jobse

Nestává se často, že by se o knize ještě předtím, než je vydána, předem říkalo, že bude bestsellerem. To však neplatilo o knize Steve Jobs.
14. 11. 2011

Sdílet

U autorizované biografie spoluzakladatele společnosti Apple se dávno před jejím uvedením očekávalo, že bude trhákem. Na své si nyní přijdou i čeští čtenáři – již zítra, 15. 11. 2011, vychází kniha Steve Jobs v českém překladu.

Kniha Steve Jobs od Waltera Isaacsona, autora známých životopisů Benjamina Franklina a Alberta Einsteina, je exkluzivním životopisem Steva Jobse, zakladatele Apple, sepsaným s jeho pomocí a podporou. Kniha v českém překladu bude obsahovat cca 600 stran a z toho 20 stran černobílých fotografií.

V originálním znění se kniha prodává již pár týdnů a zaznamenává obrovský úspěch. V žebříčcích internetových obchodů (Amazon, iBookstore) strmě stoupá vzhůru a velký zájem hlásí také knihkupci.

Nyní se dostává i na české čtenáře, kteří si budou moci o životě Steva Jobse, jenž doslova změnil svět, přečíst ve své mateřštině. Český překlad vyjde 15. listopadu a vy si ho můžete předobjednat na serveru Jablíčkář.cz, který je v přímém spojení s vydavatelstvím nabízí knihu s 10% slevou, tedy za 430 Kč. Pokud si knihu předobjednáte, můžete si vybrat, zda-li ji chcete zaslat poštou, nebo si ji osobně vyzvednete. Předobjednávky budou expedovány či připraveny k osobnímu odběru přednostně.

Předobjednávku můžete udělat zde: http://jablic­kar.cz/kniha-steve-jobs/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).