Hlavní navigace

Znásobte dosah svých služeb díky přítomnosti na věžích ČRa

České Radiokomunikace (ČRa) připravily pro své zákazníky z řad lokálních poskytovatelů internetových sítí jedinečnou možnost umístění vlastního zařízení na vysílacích objektech ČRa. Tato služba vhodně doplňuje velkoobchodní nabídku WiMAX.
9. 6. 2010

Sdílet

Tato nabídka byla vytvořena na základě důkladné znalosti potřeb lokálních ISP. Společně s prostorem pro umístění technologií nabízejí ČRa také datové služby. Umístění vlastních zařízení je dostupné na více než 600 objektech po celém území ČR. Konkrétní mapa s interaktivním vyhledávačem je k dispozici na www.vezeCRa.cz.

Věže ČRa jsou umístěny na místech s výbornou viditelností, což je dáno jejich primárním účelem, kterým historicky bylo pokrytí maximálního území televizním a rozhlasovým vysíláním, přibližuje výhody objektů Kamil Levinský, obchodní ředitel ČRa a doplňuje: Zákazníkům z řad lokálních ISP umožňujeme umístit na našich objektech libovolnou technologii od WiFi až po rádiové spoje v licencovaných pásmech.

Výhodou věží a objektů ČRa je, že byly primárně vybudovány pro provoz telekomunikačních služeb. Z toho důvodu je na na nich zajištěno veškeré potřebné zázemí od dostatečného napájení až po zálohování. Zákazníkům tak odpadají starosti o zajištění stability provozu takto umístěných zařízení.

Datová konektivita je nabízena na vlastní dynamicky se rozšiřující infrastruktuře a je poskytována v několika úrovních. Od tradičních pevných připojení po možnost využití bezdrátové sítě WiMAX. Tento IT Produkt roku 2009, je nyní dostupný také velkoobchodně. Velkoobchodní nabídku jsme připravili na základě široké poptávky ze strany ostatních telekomunikačních operátorů, říká Marcel Procházka, manažer rozvoje služeb a strategií ČRa, a dodává: Jako první operátor na trhu zpřístupňujeme svoji bezdrátovou síť nové generace ostatním telekomunikačním operátorům, kteří tak mohou poskytovat vlastní služby pod svojí obchodní značkou bez nutnosti investic do výstavby sítě.

Více informací naleznete na www.radiokomu­nikace.cz v sekci Velkoobchod.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).