Hlavní navigace

Ztrácejí se vám peníze?

Chcete je najít, šetřit čas a být v klidu? Zvolte si tiskové řešení Konica Minolta! Provedeme analýzu a optimalizaci tiskového systému, nabídneme služby na míru, zajistíme on-line servis, controlling a optimalizaci tiskových nákladů a dodáme multifunkční tiskové zařízení!
14. 9. 2007

Sdílet

Sledujete náklady na tisk a kopírování? S převratnou novinkou, komplexním systémem tiskových služeb, nyní přichází společnost Konica Minolta. Můžete ušetřit až polovinu tiskových nákladů!

O jaké konkrétní služby se jedná?

Konica Minolta

1. služba eDOC – analýza a optimalizace tiskových potřeb, která prozkoumá stávající tiskové řešení klienta, vyhodnotí potřeby a vyčíslí současné náklady na tisk. Poteé navrhne optimální tiskový systém i zařízení a vyčíslí úspory. Úhrada služeb proběhne až po 6 měsících provozu nového systému, kdy implantace přinesla slibované úspory.

Konica Minolta

2. služba eSET – balíček služeb na míru, kdy si každý klient vybere právě ty tiskové a servisní služby, které potřebuje, např. údržbu, opravy, dodávky spotřebního materiálu, garantovanou dobu opravy a příjezdu technika, zápůjčku zařízení a další. Součástí nabídky je i služba eSETq, která přináší zabezpečení a kontrolu tiskových úloh.

3. služba ePRO – proaktivní on-line servis, který působí opravdu jako hudba budoucnosti: tisková zařízení sama odesílají hlášení o potřebě údržby, spotřebního materiálu nebo opravy. Může se tak stát, že servisní technik přijde odstranit závadu ještě dřív, než si jej klient objedná! Tisk tak probíhá plynule a bez prostojů.

4. služba eCON – controlling a optimalizace tiskových nákladů dovolí klientovi prostřednictvím webového rozhraní komunikovat se společností Konica Minolta i se svým tiskovým systémem. Objednává materiál i servisní služby, sleduje vytížení a náklady na jednotlivé uživatele a provádí optimalizaci.

Služby doplňuje multifunkční tiskové zařízení, vybrané na míru. Přínos komplexního tiskového systému je znát jak na běžném účtu, tak i ve spokojenosti zaměstnanců.

Další informace naleznete zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).