Hlavní navigace

Seriál Recenze služeb IPTV/VoD

Portál Film Popular nabízí tisíce videí, ze tří stovek titulů je osmnáct filmů a seriálů v HD

Velký podíl na HD tvorbě tvoří české dokumenty a další pořady sesterské stanice Kinosvět. Celkový počet videí, které videoportál nabízí, v současnosti dosahuje téměř dvou tisíc.

Doba čtení: 14 minut

Jaká je nová Skylink Live TV pro mobil a tablet? Nadějná a už teď výborná

UVNITŘ FOTOGALERIE – V pondělí byla uvolněna nová a vylepšená verze této internetové televize zatím pouze pro mobilní zařízení. Přinášíme v rychlosti krátké zkušenosti.

Doba čtení: 9 minut

Jarní přehled programové nabídky vybraných IPTV služeb

UVNITŘ TABULKY – Od posledního srovnání uplynulo už několik měsíců a došlo k menším i větším změnám. V tomto je zohledněn březnový stav u trojice služeb IPTV/OTT.

Doba čtení: 4 minuty

Jaká je Nvidia Shield TV (2017) jako multimediální přehrávač?

AKTUALIZOVÁNO – Uváděna je jako „streamovací zařízení pro hráče“. Z tohoto úhlu pohledu se ale na konzolu dívat nebudeme. Jde nám jen o část multimediální a také streamovací.

Doba čtení: 16 minut

Jak nainstalovat aplikaci Lepší.TV na televizor s Androidem

UVNITŘ GALERIE – Jak jsme vás informovali, Gonet umístil svou aplikaci pro příjem IPTV na Google Play/Store. Pro Android TV tam však stále není běžným způsobem k nalezení. Máme pro vás trik.

Doba čtení: 2 minuty

Jaká je Digi2GO v mobilu a v počítači?

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ GALERIE – Služba internetové televize postavená na platformě 4Net.TV solutions působí po několikaměsíčním provozu stabilně a spolehlivě.

15. 12. 2016 0:00
Doba čtení: 9 minut

Předvánoční tabulkové srovnání čtyř vybraných služeb IPTV

Před koncem roku se vám možná hodí porovnání některých služeb internetové televize (IPTV), resp. jejich aktuálních nabídek, a také set-top boxů, které pro svůj provoz využívají.

19. 10. 2016 0:00
Doba čtení: 6 minut

Digi2GO: výborný základ, teď ho jen dotáhnout

Internetová televize satelitního operátora Digi TV pracuje na jiné platformě než O2 TV, Skylink Live TV či T-Mobile TV. A nejenže dobře vypadá. Je také notně svižná.

Doba čtení: 11 minut

T-Mobile TV: velmi nadějná, i když nějakou cestu před sebou ještě má

V dubnu uvedená služba IPTV/VoD využívá prověřenou platformu Nangu.TV a také prověřený set-top box Arris VIP1113. K dispozici jsou tři tarify začínající na 399 Kč.

31. 8. 2016 0:00
Doba čtení: 13 minut

Jaká je O2 TV v mobilu a v počítači? Výtečná…

UVNITŘ GALERIE – Váš zájem o test set-top boxu této VoD/IPTV služby byl nebývalý i na poměry DigiZone.cz. Přinášíme proto i pohled na druhou, mobilnější část on-line videotéky.

Doba čtení: 9 minut