Hlavní navigace

Leyter.com

Leyter.com je česká seznamovací a sociální síť. Oproti klasickým seznamovacím portálům umožňuje díky geolokačním informacím o jednotlivých uživatelích sledovat pohyb přátel v okolí a vyhledávat kulturní akce přímo z mobilního telefonu. Unikátní schopností seznamky je zpětně vyhledat konkrétní osobu, kterou uživatel zahlédl na konkrétním místě v určitý čas. Leyter.com spoluzaložili Jan Běhounek, Martin Horák a Vladimír Pulchart v září roku 2011.

Leyter.com je český startup, který v sobě kombinuje seznamku nové generace a sociální síť. Propojením služeb vznikla síť, na které lze hledat nejen seznámení, ale i nové přátele nebo kulturní aktivity v okolí. Unikátní schopností Leyteru je zpětné dohledání konkrétní osoby, která se v určitý čas vyskytovala na určitém místě. Seznamovací sociální síť spoluzaložili Jan Běhounek, Martin Horák a Vladimír Pulchart v září roku 2011. V březnu letošního roku spustil Leyter také mobilní aplikace pro platformy iOS a Android.

Problém, který řeší

Služba Leyter řeší moderním formátem sociální sítě mnoho problémů v oblasti seznamování a vztahů. Potenciálního partnera tak lze najít pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo webovém prohlížeči. V případě „nepříznivých podmínek na bojišti“ má uživatel s pomocí Leyteru unikátní možnost zpětně dohledat konkrétní osobu a oslovit ji. Leyter umožňuje také plánování volného času díky výpisu kulturních aktivit v okolí na přehledné mapě přímo v aplikaci nebo internetovém prohlížeči.

Komu je určen

Leyter.com je určen všem lidem, bez ohledu na to, zda hledají seznámení nebo ne. Kromě seznámení nabízí funkce pro komunikaci s přáteli nebo vyhledávání nejrůznější zábavy v okolí. Uživatelům umožňuje potenciální partnery stejně jako kulturní aktivity dohledat pomocí geolokační funkce.

Hlavní výhody, proč používat

Sociální a seznamovací síť se od ostatních projektů odlišuje těmito vlastnostmi:

  • Zpětné dohledání konkrétní osoby – Leyter umožňuje zpětně dohledat konkrétní osobu, která se v daný čas pohybovala na daném místě. Tato funkce je ideální pro „stydlíny,“ kteří nenašli dostatek odvahy na oslovení nebo jen pro ty, kteří na druhé straně silnice zahlédli sympatický protějšek.
  • Plánování volného času – Díky spolupráci s portálem TicketPro umožňuje Leyter procházet kulturní aktivity (divadla, kina, koncerty, výstavy, zájmové kurzy, apod.) a jednoduše plánovat, co s volným večerem.
  • Automatický check-in – Narozdíl od většiny geolokačních služeb umožňuje Leyter v internetovém prohlížeči i v telefonu automatický check-in ihned po otevření aplikace. Nikoli zdlouhavým manuálním výběrem lokace, kde se uživatel právě nachází.
  • Mobilní aplikace pro iOS a Android – Používání Leyteru se nevymezuje pouze na internetový prohlížeč v počítači. Majitelé smartphonů jej mohou plnohodnotně využít také jako mobilní aplikaci na platformách iOS a Android.
  • Český startup s globálním potenciálem – Služba Leyter je ryze český startup, který svou povahou není omezen k provozování pouze v České republice. I když seznamování není žádná „velká věda,“ pro mnoho lidí na celém světě představuje problém, se kterým si rádi nechají pomoct.
Web startupuhttp://www.leyter.com/
ZakladateléJan Běhounek, Martin Horák, Vladimír Pulchart
screenShot
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).