Hlavní navigace

Společnost NextiraOne Czech s.r.o. získala certifikaci Avaya Gold Business Partner

[Tisková zpráva] Praha, 15. března 2010 - Společnost Avaya oznámila, že NextiraOne Czech získala certifikaci Avaya Gold BusinessPartner. NextiraOne Czech je významným dodavatelem komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat v České republice a v dalších zemích.

Sdílet

NextiraOne Czech patří k největším firmám, které instalují, udržují a podporují komunikační řešení pro firmy a organizace s integrací hlasových, datových a video služeb, včetně podpory mobility a bezpečnosti sítí. Pro řadu projektů využívá produkty unified communications a kontaktních center, vyvinuté a dodávané společností Avaya. Pro NextiraOne je klíčovou výhodou škálovatelnost produktů Avaya a jejich široká konektivita, založená na využívání protokolu SIP.

O společnosti Avaya
Společnost Avaya je předním světovým dodavatelem podnikových komunikačních systémů. Poskytuje řešení unified communications, kontaktních center a související služby přímo i prostřednictvím partnerů předním firmám a organizacím celého světa. Podniky všech velikostí tak díky znalostem Avaya mohou zvýšit úroveň efektivity, spolupráce, zákaznických služeb i konkurences­chopnosti. Více informací naleznete na webových stránkách Avaya: http://www.ava­ya.com .

O společnosti NextiraOne Czech
Společnost NextiraOne Czech s.r.o., která je jedním z evropských zastoupení nadnárodní firmy NextiraOne, je dodavatelem komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat. Poskytuje profesionální služby založené na nejlepších technologiích od vedoucích globálních výrobců na trhu. Více informací o společnosti naleznete na webových stránkách společnosti: www.nextiraone.cz.