Hlavní navigace

Technologická firma WBI Systems otevřela novou firemní centrálu a technologické centrum

[Tisková zpráva] Společnost po šesti měsících od vstupu na tuzemský trh změnila své sídlo a otevřela nové technologické centrum v Brně. Následovat budou regionální zastoupení v Ostravě a v Plzni.

Sdílet

PRAHA, 6. května 2010 – Technologická společnost WBI Systems půl roku po vstupu na český trh otevřela své hlavní sídlo v Říčanech u Prahy. Zcela nové reprezentativní prostory se nacházejí ve stylovém prostředí bývalého lihovaru.

Společnost zároveň v těchto dnech zprovoznila nové technologické centrum WBI v Brně. Připravuje otevření dalších zastoupení v Ostravě a Plzni.

„Přemístění centrály do nových a větších kanceláří a rychlé vybudování regionálních center jde ruku v ruce s rozvojem a růstem společnosti,“ uvedl Robert Paskovský, výkonný ředitel WBI Systems.

Foto ve vysokém rozlišení je k dispozici zde: http://www.me­diakom.cz/verej­ne/WBI_nova_cen­trala.jpg

O WBI Systems
Společnost WBI Systems patří mezi největší tuzemské dodavatele podnikových IT řešení postavených na produktech společnosti Microsoft. V Čechách a na Slovensku zaměstnává více než 75 IT odborníků. WBI Systems je jednou z mála firem nabízející veškeré produkty společnosti Microsoft, které dále inovuje a dotváří podle potřeb zákazníků.

WBI Systems je držitelem nejvyšších statutů Microsoft Gold Certified Partner. Společnost získala již sedmkrát prestižní ocenění Microsoft Industry Award za mimořádně inovativní řešení postavená na produktech Microsoft. Svá navržená řešení WBI už úspěšně nasadila ve více než 100 významných domácích i mezinárodních společnostech.