Hlavní navigace

Společnost WEBGARDEN spouští Oblázek.cz - Maminkám nablízku

[Tisková zpráva] Na český Internet vstupuje Oblázek.cz – komunitní portál pro maminky a jejich rodiny. Cílem realizačního týmu je poskytnout návštěvnicím moderní, vizuálně příjemný a uživatelsky vstřícný prostor nejen pro publikování svých deníčků a fotografií, ale i mnoho dalších atraktivních funkcí. Proto má Oblázek .cz ve své nabídce například soutěže, bazarovou inzerci, databázi školek, jeslí, porodnic, tipy na výlety, recepty, pohádky a další. Oblázek.cz nejlépe vystihuje jeho motto „Maminkám nablízku“.

Sdílet

Portál Oblázek .cz přináší svým uživatelkám jedinečnou možnost využít všechny oblíbené služby, které maminky na internetu vyhledávají, a to na jednom místě. Stránky Oblázek .cz slouží nejenom jako místo pro setkávání, ale i jako prostor, který lze využít pro nákup a prodej zboží, tvorbu vlastních internetových deníčků nebo získávání praktických informací z oblasti medicíny, práva, bydlení nebo cestování. „Při tvorbě stránek jsme se soustředili na podporu komunitních funkcí a možnosti interakce mezi uživateli,“ říká Václav Kučera ze společnosti WEBGARDEN s.r.o., realizátora projektu.

„Nechceme být jenom seznam rubrik a proto denně publikujeme i aktuální zpravodajství. To je zaměřené především na problematiku rodiny a dětí,“ říká šéfredaktorka portálu Viktorie Dlouhá. „Díky kvalitnímu technickému zajištění a skutečně nádhernému grafickému zpracování věříme, že si náš projekt brzy najde svoji velkou skupinu uživatelek,“ dodává šéfredaktorka. Redakci portálu Oblázek . cz tvoří v současné době dva redaktoři a dva externí spolupracovníci, jejichž počet se bude v následujících měsících zvyšovat.

Výtvarné zpracování a technologie stránek Oblázek .cz přichází z tvůrčí dílny společnosti WEBGARDEN s.r.o., která patří k největším webovým producentům na českém Internetu.„Tvorba Oblázku nás velmi těší, je to pro nás příjemná změna a portál se nám jeví svěží a perspektivní,“ říká Václav Kučera a dodává: „Díky redakčnímu systému Webgarden.cz naší společnosti bylo možné minimalizovat výrobní náklady na tvorbu stránek a investovat především do jejich tváře.“

Mediální zastoupení stránek Oblázek .cz zajišťuje společnost VISIBILITY s.r.o., která má ve svém portfoliu například www.facebook.com, www.superhry.cz, www.modrykonik.cz nebo www.beremese.cz.