Hlavní navigace

Společnost WEBGARDEN spouští Oblázek.cz - Maminkám nablízku

[Tisková zpráva] Na český Internet vstupuje Oblázek.cz – komunitní portál pro maminky a jejich rodiny. Cílem realizačního týmu je poskytnout návštěvnicím moderní, vizuálně příjemný a uživatelsky vstřícný prostor nejen pro publikování svých deníčků a fotografií, ale i mnoho dalších atraktivních funkcí. Proto má Oblázek .cz ve své nabídce například soutěže, bazarovou inzerci, databázi školek, jeslí, porodnic, tipy na výlety, recepty, pohádky a další. Oblázek.cz nejlépe vystihuje jeho motto „Maminkám nablízku“.

Sdílet

Portál Oblázek .cz přináší svým uživatelkám jedinečnou možnost využít všechny oblíbené služby, které maminky na internetu vyhledávají, a to na jednom místě. Stránky Oblázek .cz slouží nejenom jako místo pro setkávání, ale i jako prostor, který lze využít pro nákup a prodej zboží, tvorbu vlastních internetových deníčků nebo získávání praktických informací z oblasti medicíny, práva, bydlení nebo cestování. „Při tvorbě stránek jsme se soustředili na podporu komunitních funkcí a možnosti interakce mezi uživateli,“ říká Václav Kučera ze společnosti WEBGARDEN s.r.o., realizátora projektu.

„Nechceme být jenom seznam rubrik a proto denně publikujeme i aktuální zpravodajství. To je zaměřené především na problematiku rodiny a dětí,“ říká šéfredaktorka portálu Viktorie Dlouhá. „Díky kvalitnímu technickému zajištění a skutečně nádhernému grafickému zpracování věříme, že si náš projekt brzy najde svoji velkou skupinu uživatelek,“ dodává šéfredaktorka. Redakci portálu Oblázek . cz tvoří v současné době dva redaktoři a dva externí spolupracovníci, jejichž počet se bude v následujících měsících zvyšovat.

Výtvarné zpracování a technologie stránek Oblázek .cz přichází z tvůrčí dílny společnosti WEBGARDEN s.r.o., která patří k největším webovým producentům na českém Internetu.„Tvorba Oblázku nás velmi těší, je to pro nás příjemná změna a portál se nám jeví svěží a perspektivní,“ říká Václav Kučera a dodává: „Díky redakčnímu systému Webgarden.cz naší společnosti bylo možné minimalizovat výrobní náklady na tvorbu stránek a investovat především do jejich tváře.“

Mediální zastoupení stránek Oblázek .cz zajišťuje společnost VISIBILITY s.r.o., která má ve svém portfoliu například www.facebook.com, www.superhry.cz, www.modrykonik.cz nebo www.beremese.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).