Hlavní navigace

Dalším kolem soutěže X Factor bude Česko-slovenská noc!

[Tisková zpráva] X Factor se přehoupl do druhé poloviny. Šest finalistů již soutěž opustilo, šest jich ještě živí šanci na vítězství. O tom, kdo o šanci na výhru přijde jako další, se rozhodne v Česko-slovenské noci.

Sdílet

Praha 2. května 2008 – Dramatický večer čeká v X Factoru především Ondřeje Soukupa. Jeho kategorie 15–24 let byla v prvních třech kolech bez ztráty, ale poté přišla hned o tři členy po sobě a ve hře tak zůstává jen samotná Kamila Nývltová, která si však již také vyzkoušela duel Kdo s koho?! Naopak nejsilnější zůstává kategorie 25+. Gabriela Osvaldová ztratila zatím jen Lukáš Javůrka a ve finálové šestce má hned polovinu svých soutěžících. Petr Janda po dvou rychlých ztrátách již tři kola drží ve hře oba své zbylé favority – skupiny All X a Za 5 dvanáct.

O dalším vyřazeném rozhodne Česko-slovenská noc. Finalisté poprvé ve finále zazpívají dvě písničky – jednu českou a jednu slovenskou. Hostem večera bude československá hudební legenda Miro Žbirka, který v roce 1982 dokázal přerušit kralování Karla Gotta a stal se prvním slovenským vítězem ankety Zlatý slavík.

Po skončení hlavního pořadu se opět rozběhne hlasování, ve kterém budou moci diváci posílat hlasy svým favoritům. Ve druhé části večera s názvem Kdo s koho?!, která začíná ve 23 hodin, pak dva finalisté s nejnižším počtem hlasů dostanou šanci ještě jednou zazpívat a porota svým hlasování rozhodne, kdo z nich bude následovat minulý týden vyřazeného Davida Gránského.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).