Hlavní navigace

1. výročí QUICK.cz jsme oslavili 400 000. zákazníkem

[Tisková zpráva]

Sdílet

1. výročí QUICK.cz jsme oslavili 400 000. zákazníkem

Praha, 4. října 2001  – INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU, a.s., na začátku tohoto týdne přivítal 400 000. zákazníka svých služeb vytáčeného přístupu do Internetu. O vysoké číslo se zasloužila především služba pro bezplatné připojení na Internet QUICK.cz, kterou společnost nabízí od 1.10. 2000. Toto vyhledávané připojení se také podílí 85% na celkovém počtu uživatelů, kteří jsou napojeni do celosvětové sítě přes telefonní linku a modem.

Uživatelé mohou vstupovat do virtuálního světa informací, vzdělávání i zábavy nejen přes jednotné celonárodní číslo 0971103333 pro bezplatný přístup, ale také využívat nabídku placené služby. Výhodou je garance připojení k síti i v době provozních špiček, širší nabídka doprovodných služeb a bezplatný helpdesk 24 hodin denně. Pro komunikaci s našimi operátory může každý zákazník využít služeb Call centra IOL, které má jako jediné v České republice aplikaci pro www rozhraní. Znamená to, že se s operátory INTERNET OnLine může každý spojit nejen bezplatnou telefonní linkou 0800 184084, ale přímo z Internetu využít mnoha dalších služeb na základě vyžádaného zpětného volání nebo chatu.

Zákazník může být připojen do sítě Internet přes modem a telefonní linku z kteréhokoliv místa v ČR ve výhodném tarifu I2001. Součástí garantované placené služby je pak také automatické zařazení do zákaznického programu IOL TOP, který umožní využít výhod a slev na zajímavé typy služeb a produktů u partnerů INTERNET OnLine.

Také výrazné navýšení zahraniční konektivity na 100Mb/s a pravidelné posilování zálohované páteřní sítě se stávají podstatnou výhodou pro uživatele služeb IOL. Pravidelné rozšiřování služeb s přidanou hodnotou a využívání páteřní sítě ČESKÉHO TELECOMU, postavené na technologii ATM, se staly zárukou kvality, rychlosti a garantovaného přístupu především pro stabilní skupinu zákazníků placených služeb.

Veškeré další informace o bezplatném připojení do internetu naleznete na novém portálu na adrese www.QUICK.cz, informace o všech placených službách INTERNET OnLine naleznete na adrese www.iol.cz.

O společnosti IOL
Internet OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2001. Dále nabízí celou řadu doplňkových služeb spojených s Internetem. V neposlední řadě je i provozovatelem portálu www.quick.cz, na kterém uživatelům umožňuje bezplatné připojení k Internetu. Více informací o společnosti Internet OnLine naleznete na adrese: http://www.iol­.cz/onas.php

Kontakty:

Jana Voňavková
PR manažerka IOL
INTERNET OnLine
Tel.: +420 2 840 841 11
e-mail: jana.vonavkova@hq­.iol.cz

Martin Schenk
Account Director
Virklis – PR Agency,
Tel.: +420 2 692 58 38
e-mail: martins@virklis­.cz